בהלת הקורונה: פאב “הדיוק” בחיפה עובר בשעות אלו חיטוי, לאחר ששהה בו לפני מספר ימים חולה הקורונה מס. 62

בהלת הקורונה: לאחר שנודע אמש כי חולה מס. 62 שהה לפני כשבוע במשך מספר שעות בפאב "הדיוק" בחיפה- הנהלת הפאב החלה בשעות אלו במבצע חיטוי מיוחד של הפאב

בהלת הקורונה פוגעת לא רק בחולים אלא גם בבתי עסק. גם בחג הפורים בתי עסק רבים עמדו שוממים זה לאחר שרבים חוששים לצאת ולשבת במקומות ציבוריים. לנזק הכלכלי הזה מתווספת עכשיו הוצאה נוספת – עסקים רבים נאלצים להעביר את המקום חיטוי מיוחד, לאחר שהתברר כי חולה זה או אחר שהה במקום.

כך קורה בשעות אלו לפאב “הדיוק” בחיפה, לאחר שרק אמש נודע כי חולה מס. 62, תושב צפון הארץ בן 68 ששב מטנריף בספרד, שהה בפאב ביום שלישי לפני כשבוע בין השעות 20.00-22.00 כשהוא היה כבר חולה בוירוס ככל הנראה.

בעלי הפאב החליטו בצעד יוצא דופן, כדי להרגיע את הלקוחות שלהם, גם אלו שלא נכחו באותן שעות עם החולה, לבצע מבצע חיטוי מיוחד בפאב. כפי שהם כתבו בדף הפייסבוק שלהם לפני כשעה: “רן צוקרמן (צוקי), ליאת וצוות הדיוק, מטפלים במצב בהתאם להוראות משרד הבריאות. הוזמן צוות חיטוי,מיוזמתינו הפרטית זהו לא נוהל רשמי, שכבר בדרכו למקום, צוות החיטוי הרשמי עם תו תקן של משרד הבריאות הישראלי והאמריקאי. אנשי הצוות שנחשפו נכנסים לבידוד ואנו מבטיחים לעדכן בכל התפתחות. מאחלים לכולם הרבה בריאות וחזרה מהירה לשגרה”.

כתיבת תגובה

Back to top button
נגישות
Close
Close