תושב הקריות מואשם בהשחתת וחילול 68 קברים, ריסוס צלבי קרס ברחבי הקריות ואפילו הטרדה מינית בוטה של שוטרות

כתב אישום חמור בו ארבעה סעיפי אישום הוגש היום כנגד תושב הקריות בן 35, שהספיק לחלל ולהשחית ולנפץ עשרות קברים בבית העלמין הבריטי בחיפה וגם להטריד מינית שוטרות וזה לא הכל.

כאמור, פרקליטות מחוז חיפה- פלילי הגישה לפני זמין קצר לבית המשפט השלום בקריות  כתב אישום נגד תושב הקריות ( 35)  בגין ביצוע עבירות של עלבון דת, היזק בזדון בנסיבות של היזקים מיוחדים, השחתת פני מקרקעין, הטרדה מינית ואיומים.

מעובדות כתב האישום שהוגש באמצעות עוה"ד שחר ברק, עולה כי  ביום   10.10.2019 הגיע  הנאשם לבית העלמין הבריטי הנוצרי בחיפה,  שבו קבורים חללי מערכות בריטיים ממלחמות העולם הראשונה והשנייה והשחית את הקברים,  בין היתר  ריסס וצייר הנאשם סמלים  של צלבי קרס על המצבות וכן כתובות נוספות לפחות על  68 קברים . בנוסף, עקר הנאשם אבני המצבות לשלושה קברים , כאשר הוא הורס, מזיק ומחלל את המצבות.

עוד עולה כי בשלושה אישומים נוספים השחתת הנאשם במהלך החודש שעבר  פני מקרקעין - ריסס, כתב וצייר צלבי קרס על קיר בסופר בקרית ים, על מבנה השייך לחברת החשמל בקרית חיים ועל קיר בגן ילדים בקרית חיים.

בנוסף, מיוחס לנאשם שני אישומים בגין הטרדה מינית ואיומים על שתי שוטרות מהמשל"ט המשטרתי. באחת הפעמים הוא התקשר למוקד המשטרה וכשענתה לו אחת השוטרות, לפי כתב האישום: "הוא אונן בטלפון עד שהגיע לסיפוקו"

ניוזים- רשת אתרי החדשות המקומיות של ישראל, מכבדת את זכויות היוצרים ועושה את כל המאמצים לאיתור בעלי הזכויות של היצירות הכלולות בכל הכתבות שלנו ברשת. במידה ומצאתם יצירה שאת/ה בעלי הזכויות עליה ואתם מעוניינים להוריד אותה מהכתבה או להוסיף לה קרדיט, אנא פנו אלינו בטלפון/ ווטסאפ: 0522818000 או שלחו למייל: .mnewzim@gmail.com

כתיבת תגובה

עוד ניוזים בשבילך

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.

Back to top button
נגישות