מרגש: שני אוהדי מכבי חיפה עשו יום כיף מיוחד לאביחי, הילד שכבר חודשיים וחצי לא הולך לבית הספר בגלל חרם והשפלות מצד ילדים בבית הספר העלייה בחיפה

אביחי, ילד מקסים בן 12, סובל מזה חודשים מהצקות, מבריונות ומחרם מצד חבריו לספסל הלימודים בבית ספר "עלייה" בשכונת בת גלים בחיפה. אם לא די, ילדות מכיתתו צילמו סרטון מביך שלו והפיצו אותו בווטסאפים. כל מסכת ההתעמרויות והחרם הזאת הביאה את אביחי להישאר בבית חודשיים וחצי ולא ללכת לבית הספר כמו כל ילד. אתמול, שני אוהדי מכבי חיפה, אלי הרשקו וניר ביליק, החליטו לנסות ולעודד את אביחי ולקחו אותו ליום מיוחד שריגש רבים ברשת וזכה לתגובות רבות. לפני כשבועיים, פרסמה מירב, אמו של אביחי בן ה-12, פוסט ברשת בו היא מספרת על מסכת החרמות וההתעמרויות שעובר בנה מידי חבריו ללימודים בבית ספר "עלייה". כך סיפרה מירב האם: "
רציתי לשתף את כולם אני שנים בפייסבוק ובחיים לא רשמתי על החיים האישים שלי שום דבר אבל  עכשו המצב יוצא משליטה זה הבן שלי אביחי הוא לומד בבית ספר העליה בבת גלים אביחי ילד מקסים ילד עם בעיות בריאות לא קלות ובא מרקע של חינוך מיוחד הבן שלי  כבר שבוע לא הולך לבית ספר הוא עובר חרם חברתי חמור לא משחקים איתו לא מזמינים אותו לימי הולדת הילד מבודד. אני לא מאחלת לאף אמא לישמוע את הילד שלה בן 12 אומר לה שנימאס לו מהחיים   מבחינתי הוא סיים את שנת הלימודים שלו אני מעדיפה להשגיח מקרוב מאשר לאבד את הילד שלי אני משתפת אותכם כידי שתידעו מה קורה בבית ספר הזה וכי אני חסרת אונים וכבר לא יושנת לילות שלמים".
הסיפור של אביחי זכה לתהודה ברשת ואף לתגובה מצד בלוגרים מובילים. הסיפור של אביחי נגע לליבם גם של שני אוהדי מכבי חיפה- אלי הרשקו וניר ביליק. הם החליטו להוציא את אביחי שסגור בביתו ומסרב לצאת וללכת לבית הספר, ולתת לו חוויה שתעודד אותו. השניים קנו לאביחי כרטיס למשחק של מכבי חיפה באשדוד אתמול, ולקחו את אביחי ליום כיף שבסיומו המשחק באשדוד עם ניצחון של הירוקים שאביחי אוהד.
כך סיפר אלי הרשקו על היוזמה שלהם שריגשה רבים: "רובכם נחשפתם בימים האחרונים לסיפורו של הילד הקסום אביחי שכבר חודשיים וחצי לא הולך לבית הספר עקב חרם קשה שהוא עובר...הסיפור הקשה נגע ללב ובתוספת המידע שהוא אוהד שרוף של מכבי. החלטנו אני ואחי היקר ניר ביליק שחייבים לעשות מעשה ולאחר שיחה עם האמא המקסימה של אביחי מירב, לקחנו אותו היום איתנו למשחק באשדוד לכמה שעות של כיף ולהעלות לו חיוך על הפנים. אין לי ספק שמדובר במקרה אחת ממאות מקרים שקיימים היום,הלוואי והיינו יכולים לעזור לכולם. גילינו קסם של ילד שרק רוצה שיהיה לו טוב. נפש של ילד לא יכולה לספוג כזה דבר. אנחנו לא מחפשים לייקים רוצים שהתופעה הנוראית והבזויה הזאת של החרם תעלם. וההורים של הילדים המחרימים יתחילו לחנך את הילדים שלהם לקבל את כולם גם אם הם לא כמוהם. אביחי אתה ילד נדיר, אנחנו אוהבים אותך - וכמו שהבטחנו לאמא שלך, נעשה הכל כדי לעשות לך טוב!".
ניוזים- רשת אתרי החדשות המקומיות של ישראל, מכבדת את זכויות היוצרים ועושה את כל המאמצים לאיתור בעלי הזכויות של היצירות הכלולות בכל הכתבות שלנו ברשת. במידה ומצאתם יצירה שאת/ה בעלי הזכויות עליה ואתם מעוניינים להוריד אותה מהכתבה או להוסיף לה קרדיט, אנא פנו אלינו בטלפון/ ווטסאפ: 0522818000 או שלחו למייל: .mnewzim@gmail.com

כתיבת תגובה

עוד ניוזים בשבילך

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.

Back to top button
נגישות