כעס בקרב הורים ותושבים בקריית חיים: “מה הטעם לשים בבידוד 60 תלמידים, אם האחים וההורים שלהם חופשיים ללכת לעבודה וללימודים?”

אתמול בלילה יצאה הודעה משותפת של משרד החינוך ומשרד הבריאות לפיה- 60 תלמידים, 5 חמורים ומאבטח אחד מבית הספר השש שנתי בקריית חיים יכנסו לבידוד מיידי - זאת לאחר שלפני כשבוע וחצי הם היו בטיול במצדה ושהו במחיצת קבוצת התיירים מדרום קוריאה, שהתברר כי רוב חבריה נדבקו בנגיף הקורונה. עם היוודע כניסתם של התלמידים לבידוד בן שבועיים - תושבים רבים וכן הורים לתלמידים מציפים את מוקד הפניות של משרד החינוך וכן את מוקד 106 של עיריית חיפה, ודורשים לדעת: "מה ההיגיון לשלוח את 60 התלמידים לבידוד, כשההורים והאחים שלהם יוצאים לבתי הספר ומקומות העבודה? למה המשפחות לא נמצאות בבידוד?". אורית, מקריית חיים מערבית, שבנה לומד בחטיבת קריית חיים מספרת: "עם פרסום ההודעה כל קבוצות ההורים בווטסאפ בוערות. אנחנו לא מבינים מה הטעם אחרי 10 ימים לשים את הילדים האלו בבידוד, כשבכל הימים האלו הם היו בבתים עם האחים וההורים שלהם והסתובבו עם הילדים שלנו בבית הספר. יש אי ודאות ופחד וכבר לא מבינים מה קורה".
ניוזים- רשת אתרי החדשות המקומיות של ישראל, מכבדת את זכויות היוצרים ועושה את כל המאמצים לאיתור בעלי הזכויות של היצירות הכלולות בכל הכתבות שלנו ברשת. במידה ומצאתם יצירה שאת/ה בעלי הזכויות עליה ואתם מעוניינים להוריד אותה מהכתבה או להוסיף לה קרדיט, אנא פנו אלינו בטלפון/ ווטסאפ: 0522818000 או שלחו למייל: .mnewzim@gmail.com

כתיבת תגובה

עוד ניוזים בשבילך

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.

Back to top button
נגישות