צפו: בית הדיור המוגן בנהריה בו פרצה הבוקר השריפה פעל ללא אישור. "בעקבות ההצפות הבעלים קיבלו הוראה לא לאכלס את המבנה והתעלמו מכך"

https://youtu.be/AA1wzMU8VOU
לפני יותר משעתיים פרצה שריפה בבית דיור מוגן ברחוב הגעתון בנהריה. כוחות כיבוי גדולים הגיעו למקום ואתרו את מוקדי השריפה בקומת המרתף ובקומה השישית במבנה. עתה מתברר- למקום אין אישור של שירותי הכבאות. בשטפונות האחרונים שפקדו את נהריה, מבנה הדיור המוגן ניזוק קשות ולבעלים ניתנה הוראה חד משמעית לפנות אותו מדייריו ולא לשוב לאכלס אותו, בבשל העובדה כי המבנה לא בטוח. אלא שנראה שהבעלים התעלמו מהוראה זו והמשיכו לאכלס בו קשישים, תוך סיכון חיים.
המשטרה עודכנה בעניין וזימנה לפני זמן קצר את בעלי הדיור המוגן לתשאול בתחנת המשטרה.
לוחמי האש החלו מיידית בסריקות אחר קשישים שהיו לכודים במבנה. בתחילה חולצו חמישה קשישים לכודים, כששניים מהם נזקקו לטיפול והועברו לבית החולים בנהריה.
עיקר המאמצים של לוחמי האש התמצו בחילוץ אישה בעלת מיגבלה פיזית מהקומה הראשונה.
חוקר הדליקות מתחנת זבולון מצא כי השריפה פרצה כתוצאה מכשל חשמלי במפצל חשמל.
סך הכל חולצו עשרה אזרחים מהבניין במצב קל, שניים מהם פונו למרכז הרפואי לגליל להמשך טיפול.
ניוזים- רשת אתרי החדשות המקומיות של ישראל, מכבדת את זכויות היוצרים ועושה את כל המאמצים לאיתור בעלי הזכויות של היצירות הכלולות בכל הכתבות שלנו ברשת. במידה ומצאתם יצירה שאת/ה בעלי הזכויות עליה ואתם מעוניינים להוריד אותה מהכתבה או להוסיף לה קרדיט, אנא פנו אלינו בטלפון/ ווטסאפ: 0522818000 או שלחו למייל: .mnewzim@gmail.com

כתיבת תגובה

עוד ניוזים בשבילך

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.

Back to top button
נגישות