כמדי שנה נפתח “מצעד הפרוטות” של עמותת איל”ן בקרית אתא. ראש העירייה נתן את הסיפתח עם תרומה נדיבה

כמדי שנה פתחה עמותת איל"ן המסייעת לאוכלוסיות נזקקות ולבעלי מוגבלויות את מבצע ההתרמה בטקס שנערך בעיריית קרית אתא. מבצע ההתרמה השנתי "מצעד הפרוטות" יחל ב־18 בפברואר בכל הארץ ויתקיים במשך 5 ימים. המבצע מתקיים בשיתוף עם בתי הספר, הצוותים החינוכיים והתלמידים, אשר יסתובבו ברחבי העיר ויתרימו בתי אב.

הטקס נערך במעמד נציגי העירייה ביניהם מנכ"ל העירייה בני חזן ונציגי אילן ביניהם שרונה שנהב, מנהלת סניף אילן בחיפה וחנה ויינברג, תושבת העיר המתנדבת מזה 10 שנים בעמותה.

ראש העירייה העניק לעמותה בשם העירייה את הספתח הראשון למבצע: תרומה בסך 1000 שקלים. מנהלת ארגון איל"ן חיפה, שרונה שנהר הודתה לעירייה על התרומה ועל התמיכה רבת השנים הכוללת שיתוף פעולה מלא עם בתי הספר בעיר ופעילות התנדבותית נרחבת.

ניוזים- רשת אתרי החדשות המקומיות של ישראל, מכבדת את זכויות היוצרים ועושה את כל המאמצים לאיתור בעלי הזכויות של היצירות הכלולות בכל הכתבות שלנו ברשת. במידה ומצאתם יצירה שאת/ה בעלי הזכויות עליה ואתם מעוניינים להוריד אותה מהכתבה או להוסיף לה קרדיט, אנא פנו אלינו בטלפון/ ווטסאפ: 0522818000 או שלחו למייל: .mnewzim@gmail.com

כתיבת תגובה

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.

Back to top button
נגישות
Close
Close