צפו: סוכנת סמויה בת 17 הצליחה "להפיל" בעלי פיצוציות ועסקים בקריות, שמכרו לה אלכוהול כקטינה בניגוד לחוק

https://youtu.be/0qX32KJZrCU
במסגרת אכיפה ממוקדת של משטרת ישראל נגד תופעות פשיעה בקרב בני נוער, פועלת המשטרה לאורך כל השנה, באופן סמוי וגלוי, במטרה לחשוף ולמנוע עבירות המסכנות את ביטחונם, לצד מיצוי הדין עם מבצעי העבירה, לרבות בתחום האלכוהול, האלימות והסמים.
בתוך כך, בלשי הימ"ר ב"מחלק נוער חשיפה" הפעילו סוכנת סמויה כבת 17 באזור הקריות, אשר  תועדה בעת שבצעה מספר רכישות של אלכוהול בבתי עסק מקומיים, על אף החזות הצעירה וגילה הקטין ומבלי שנדרשה להציג תעודה מזהה כנדרש בחוק.
כאמור, לאחר ביצוע העבירה על ידי בתי העסק, שתועדה באופן סמוי על ידי שוטר, שאבטח את הקטינה בעת שמכרו לה אלכוהול במספר הזדמנויות שונות, נכנסו השוטרים עם צו חיפוש, החרימו את מכשיר התיעוד של בתי העסק וזימנו את הבעלים לחקירה לצד שימוע שייערך בהמשך לבחינת צעדים מנהליים בתחום רישוי העסקים.
במשטרה מדגישים כי פעילות זו למען בטחון הנוער, תימשך בכל מרכזי הבילוי ובתי העסק השונים המוכרים אלכוהול למען ביטחונם, בדגש על אכיפה ממוקדת בסופי שבוע.
במשטרה מוסיפים: "המסר של משטרת ישראל לכל בעלי הפאבים והפיצוציות חד וברור: מי שימכור אלכוהול לקטינים יעמוד לדין במישור הפלילי ובית העסק ייסגר בהתאם לסמכויות הרישוי הנמצאות בידינו".
ניוזים- רשת אתרי החדשות המקומיות של ישראל, מכבדת את זכויות היוצרים ועושה את כל המאמצים לאיתור בעלי הזכויות של היצירות הכלולות בכל הכתבות שלנו ברשת. במידה ומצאתם יצירה שאת/ה בעלי הזכויות עליה ואתם מעוניינים להוריד אותה מהכתבה או להוסיף לה קרדיט, אנא פנו אלינו בטלפון/ ווטסאפ: 0522818000 או שלחו למייל: .mnewzim@gmail.com

כתיבת תגובה

עוד ניוזים בשבילך

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.

Back to top button
נגישות