הורי גן “אורנים” בק. חיים מאיימים להשבית את הלימודים. הסיבה: “העירייה הכניסה אלינו ילדים מגן לילך הבעייתי והפכה את הגן לקופסת סרדינים”

ארבעה ילדים בני חמש השליטו טרור ב"גן לילך" בקריית חיים, עם אלימות כלפי ילדים אחרים וכלפי צוות הגן. הורי ילדי "גן לילך" השביתו לפני שבוע ימים את הלימודים. העירייה הבטיחה למצוא פיתרון לבעיה הקשה. אלא שנדמה ש"הפיתרון" שעיריית חיפה מצאה לבעיה - הוליד בעיה בגנים אחרים. עיריית חיפה החליטה לפזר את ילדי "גן לילך" בין הגנים האחרים בקריית חיים. מלבד העובדה שהורי הגנים האחרים הביעו פליאה על כך שארבעת הילדים האלימים מגן לילך מועברים לגנים שלהם, הורי "גן אורנים" בקריית חיים מאיימים עתה להשבית את הלימודים. ההורים טוענים: "הבטיחו לנו שהגן יהיה עם מספר מוגבל של ילדים- עד 23. עד עכשיו היו בגן 20 ילדים, הכניסו אליו השבוע ילדים מגן לילך. הגן קטן מאוד, הילדים היום לא ישבו ביחד בארוחת בוקר כי לא היה להם מקום. לא ניתן לכם לדחוס את ילדינו כמו סרדינים... לא ניתן שהילדים שלנו יאכלו לבד ארוחת בוקר כי אין להם מקום לשבת, אין מקום לעוד כיסאות במפגש". לטענת ההורים, בגלל צפיפות ומחסור במקום, חלק מהילדים הוזבו לאכול לבד ליד חדר הישרותים. הם מאיימים בעיצומים אם בעיריית חיפה לא ימצאו פיתרון לבעיה. מעיריית חיפה עדיין לא נמסרה תגובה.
ניוזים- רשת אתרי החדשות המקומיות של ישראל, מכבדת את זכויות היוצרים ועושה את כל המאמצים לאיתור בעלי הזכויות של היצירות הכלולות בכל הכתבות שלנו ברשת. במידה ומצאתם יצירה שאת/ה בעלי הזכויות עליה ואתם מעוניינים להוריד אותה מהכתבה או להוסיף לה קרדיט, אנא פנו אלינו בטלפון/ ווטסאפ: 0522818000 או שלחו למייל: .mnewzim@gmail.com

כתיבת תגובה

עוד ניוזים בשבילך

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.

Back to top button
נגישות