אבל בנהריה: אבי ציצואשווילי בן ה-17, תלמיד י”ב נרצח כשנקלע לניסיון חיסול בין עבריינים. בנו של עובד עירייה מוכר ואהוב: “היה ילד מוכשר, חייכן עם לב ענק”

נהריה עוד לא התאוששה מהמחיר הכבד שגבו ההצפות בעיר ומותו של מוטי בן שבת ז"ל, בן העיר שנספה בשיטפונות בזמן שניסה לחלץ משפחה במצוקה, ואתמול נרשם עוד מוות מיותר של חף מפשע וזאת לאחר שאבי ציצושווילי בן ה-17 בלבד נקלע בעודו ברחוב וייצמן למקום הלא נכון, כשלידו חלף מוכר למשטרה המשתייך למשפחה בעולם הפשע בעכו, כששני רוכבי אופנוע ירו לעברו בניסיון לחסלו. אלא שהכדורים פגעו גם בנער אבי, תלמיד כיתה י"ב בתיכון "שחקים" בעירו נהריה. הכדורים פגעו ופצעו קשה אותו ואת יעד החיסול תושב עכו בן 28. לאורך הלילה הרופאים נאבקו על חייו של ציצושווילי, כשבשעה 02.30 נאלצו לקבוע את מותו. אביו של אבי, יוסי ציצושווילי הוא עובד עיריית נהריה, דמות מוכרת ואהובה בעיר. אבי היה גם כדורגלן מוכשר ושיחק בקבוצת עירוני נהריה. חבריו מספרים עליו כי היה בחור "מנומס, עם חיוך ושקט. בן אדם עם לב ענק שלא הספיק כלום בחיים". תושבים רבים כועסים וכותבים ברשתות החברתיות כי מקרי ניסיונות החיסול בעולם הפשע הנהרייני הפכו לעניין שבשגרה וכי לא ייתכן שחיי חפים מפשע יגבו בשל מלחמות בעולם הפשע. חיים, תושב העיר כותב: "אין בטחון בעירנו אנו ובני משפחתנו לא יכולים כבר להסתובב בחופשיות בשעות הערב המוקדמות...לא מבין היכן המשטרה והשיטור העירוני שלא יוצרים הרתעה"
ניוזים- רשת אתרי החדשות המקומיות של ישראל, מכבדת את זכויות היוצרים ועושה את כל המאמצים לאיתור בעלי הזכויות של היצירות הכלולות בכל הכתבות שלנו ברשת. במידה ומצאתם יצירה שאת/ה בעלי הזכויות עליה ואתם מעוניינים להוריד אותה מהכתבה או להוסיף לה קרדיט, אנא פנו אלינו בטלפון/ ווטסאפ: 0522818000 או שלחו למייל: .mnewzim@gmail.com

כתיבת תגובה

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.

Back to top button
נגישות