בעוד שעה הלווייתו של מוטי בן שבת בנהריה. הוריו נכחו בזמן שבנם נסחף בזרם וזעקו: “הלך לנו הבן”. נשיא המדינה ריבלין: “גיבור המהווה מופת לאנושיות וערבות הדדית”

מוטי בן שבת ז"ל היה בן, אב ואדם הקריב את חייו לטובת משפחה שנקלעה אתמול למצוקה בהצפות נחל הגעתון בעיר נהריה. לאחר שנחל הגעתון עלה על גדותיו והציף את כל אזור שפרינצק בעיר, הבחין בן שבת שהתגורר במקום כי יש רכב פרטי ובו שלושה לכודים שהתהפך. הוא וחבר אחר מהשכונה מיהרו לרכב והחלו לחלץ את היושבים בו. לפתע, אחד הנוכחים צעק שיש ברכב כיסא תינוק והיה חשש כי נותר ברכב תינוק לכוד. בן שבת מיהר לשוב לרכב וככל הנראה צלל אל תוך המים לוודא שאין תינוק לכוד ומאותו רגע אבדו עקבותיו והנוכחים הבינו כי הוא נסחף בזרם. בכל אותה עת עמדו בצד הוריו של בן שבת וראו את בנם נעלם בזרם והחלו לזעוק ולבכות: "הלך לנו הבן!". בן שבת נמצא מאוחר יותר בחוף המרינה בעיר, כשהוא כבר מחוסר חיים. נשיא המדינה, ראובן ריבלין, התקשר לראש עיריית נהריה וביקש ממנו למסור את תנחומיו למשפחתו של מוטי בן שבת ז"ל ואמר: "מפעם לפעם בעיתות מצוקה, אנחנו מגלים גיבורים שזוהרים ברקיע..אומץ הלב שלו, הסירוב לעמוד מנגד, הגבורה שלו, מהדהדים בלב כולנו ומהווים מופת של אנושיות וערבות הדדית בצורה הנעלה ביותר" בעוד כשעה (13.15) תצא הלווייתו של בן שבת מבית העלמין הישן בעיר נהריה. רבים מבני העיר יגיעו להשתתף בהלווייה, רבים רוצים להגיע אך נצורים בביתם בשל סגירת כבישים.
ניוזים- רשת אתרי החדשות המקומיות של ישראל, מכבדת את זכויות היוצרים ועושה את כל המאמצים לאיתור בעלי הזכויות של היצירות הכלולות בכל הכתבות שלנו ברשת. במידה ומצאתם יצירה שאת/ה בעלי הזכויות עליה ואתם מעוניינים להוריד אותה מהכתבה או להוסיף לה קרדיט, אנא פנו אלינו בטלפון/ ווטסאפ: 0522818000 או שלחו למייל: .mnewzim@gmail.com

כתיבת תגובה

עוד ניוזים בשבילך

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.

Back to top button
נגישות