חושפים את היחידות למתגייסים: בנשר מעודדים את הגיוס לצה”ל

יחידת הנוער העירונית ותיכון מקיף נשר, קיימו בשבוע שעבר את "יום הבוגר" – יום חיילות מיוחד שנועד לחשוף את התלמידים לכלל יחידות צה"ל וזאת במטרה לעודד אותם להתגייס לצבא לשירות משמעותי וליחידות לוחמות. במהלך היום תלמידי שכבת י"ב נחשפו לחיילות צה"ל השונים דרך סיפוריהם האישיים והסברים על המשמעות של להיות חייל וקצין מפי בוגרי התיכון המשרתים כיום כקצינים ובשירות סדיר בצה"ל. צוות בית הספר התיכון, יחד עם יחידת הנוער העירונית יצרו תערוכת מידע והסבר על החיילות השונים. יום הבוגר הינו חלק ממערך הכנה דו שנתי ייחודי שפותח ביחידת הנוער בנשר. כחלק ממערך זה נפתחו השנה גם סדנאות הכשרה לבנות לקראת יום המא"ה, הכנה לתלמידי י"ב למילוי שאלון העדפות וכן הכשרות להורים לקראת תהליך הגיוס של ילדיהם. בנוסף עיריית נשר מימנה אפליקציית הכנה מיוחדת לתלמידי י"א לקראת הצו הראשון. אפליקציה זו מכילה כ1,500 שאלות המדמות את המבחן הפסיכוטכני. פעולות אלה מתווספות להשקעת העירייה בעידוד התלמידים ליציאה לשנת שירות ומכינות קדם צבאיות. יש לציין כי ע"פ נתוני הגיוס והשירות בצה"ל בחתך אזורי תיכון נשר מוביל באחוזי שיעור הגיוס לבנים עם 94.6% ועם 94.4% בגיוס הבנות.
חשיפה לחיילות השונים. מתגייסים בנשר. צילום עיריית נשרחשיפה לחיילות השונים. מתגייסים בנשר. צילום עיריית נשר

ראש העיר, רועי לוי: “הגיוס לצה”ל והשירות המשמעותי הינו נדבך חשוב בחיי החברה הישראלית. המשימה העיקרית של הדור שלנו היא להמשיך ולבנות את הערכים של המדינה שלנו. לבני הנוער המתגייסים לצה”ל יש את ההזדמנות להביא עצמם ולבנות את המדינה. המוכנות לשירות צבאי, שירות לאומי והיציאה לשנת שירות ומכינות מחייבת תמיכה עירונית ותמיכה מההורים בבית לעידוד ילדיהם לתרומה למדינה”.

ניוזים- רשת אתרי החדשות המקומיות של ישראל, מכבדת את זכויות היוצרים ועושה את כל המאמצים לאיתור בעלי הזכויות של היצירות הכלולות בכל הכתבות שלנו ברשת. במידה ומצאתם יצירה שאת/ה בעלי הזכויות עליה ואתם מעוניינים להוריד אותה מהכתבה או להוסיף לה קרדיט, אנא פנו אלינו בטלפון/ ווטסאפ: 0522818000 או שלחו למייל: .mnewzim@gmail.com

כתיבת תגובה

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.

Back to top button
נגישות