פיענוח רצח בחיפה: לאחר שנמלטו לירדן ולצימר בצפון, נלכדו רוצחיו של בעל הקיוסק ברחוב אלנבי, שנורה בצהרי היום מחוץ לקיוסק

ניתן לפרסם: המשטרה פענחה את הרצח של פואד מרעי בן ה-27 מחיפה, והיום הוגש כתב אישום נגד שני החשודים.
בתום חקירה מורכבת שניהל צוות חקירה מיוחד (צח"מ) במרחב במהלך החודש האחרון, הוגש היום כתב אישום בבית משפט המחוזי בחיפה נגד שני תושבי העיר-  עיסאם אבו שיבאן בן 19 וקטין נוסף כבן 17, לאחר שפענחה את תיק הרצח של פואד מרעי בן ה-27 שנורה למוות בתאריך 12.11.19 מחוץ לקיוסק שבבעלותו ברחוב אלנבי בחיפה.
ראשיתה של הפרשה, עם קבלת דיווח בתאריך 12.11.19 בשעות הצהריים  בדבר אירוע ירי ברחוב אלנבי בחיפה, כשלמקום הגיעו רכובים על אופנוע שני הנאשמים וירו לעבר מרעי, שנפגע באורח אנוש, כאשר בתום ניסיונות החייאה נקבע מותו בבית החולים.
לאחר הרצח ניסה הקטין לברוח לירדן ובתאריך 16.11.19,  נעצר במעבר הגבול על ידי המשטרה ואילו החשוד השני אשר היה נתון בבריחה נעצר בתאריך 5.12.19  על ידי המשטרה כשהוא מסתתר בצימר בצפון.
בתוך כך, החקירה המסועפת כללה פעולות רבות ומורכבות, לרבות ניתוח פורנזי של ממצאים בזירה והפעלת אמצעים טכנולוגיים מתקדמים, שהובילו אל החשודים שנעצרו, נחקרו ומעצרם הוארך מעת לעת.
Tags

יש לציין כי כבר לפני שנים ספורות נורו יריות לעבר אותו קיוסק, ובאותו מקרה נפגע לקוח ששהה במקום ונפצע ברגליו מהכדורים.
כאמור, היום הוגש נגד החשודים כתב אישום ובקשה למעצר עד תום ההליכים המשפטיים בבית המשפט המחוזי באמצעות פרקליטות מחוז חיפה.
במשטרה מדגישים כי: “מדובר בפענוח רצח נוסף במגזר הערבי השבוע, לאחר שצוות החקירה המיוחד של מרחב אשר הצליח לאסוף את כלל הממצאים והראיות הנדרשות בתיק”.

ניוזים- רשת אתרי החדשות המקומיות של ישראל, מכבדת את זכויות היוצרים ועושה את כל המאמצים לאיתור בעלי הזכויות של היצירות הכלולות בכל הכתבות שלנו ברשת. במידה ומצאתם יצירה שאת/ה בעלי הזכויות עליה ואתם מעוניינים להוריד אותה מהכתבה או להוסיף לה קרדיט, אנא פנו אלינו בטלפון/ ווטסאפ: 0522818000 או שלחו למייל: .mnewzim@gmail.com

כתיבת תגובה

Back to top button
נגישות
Close
Close