בשישי יתקיים מפגש לבוגרי בית הספר בסמ”ת, חוץ מאלה ששומרים שבת…

עיריית חיפה עורכת בסופ"ש הקרוב בין אירועי הבאוהאוס החברתי בשכונת הדר, גם מפגש ייחודי ומעניין- מפגש בוגרי בית הספר המיתולוגי בסמ"ת. ביה"ס ששכן בהדר נסגר ולכן המפגש יתקיים במבנה הסמוך, ה-הדריון. המפגש המבורך זוכה לתגובות חמות רבות אך גם ללא מעט תגובות כועסות וכואבות, מאחר והמפגש נקבע ליום שישי בשעה חמש, כשעה לאחר כניסת השבת וכך, בוגרי בית הספר שומרי השבת לא יוכלו להשתתף במפגש בו הם חפצים להשתתף. ואלה חלק מהטענות לגבי קיום המפגש לאחר כניסת השבת: ג' בפנייה לניוזים צפון: הגיוני שעיריית חיפה תקדם פגישת מחזור של כל בוגרי בית ספר בסמ"ת לדורותיו בשישי בערב אחרי כניסת שבת? מהלך שלא סופר בכלל את בוגרי בית הספר שהם יהודים בכלל. לאן הגענו? פאני: מדוע זה מתקיים אחרי כניסת השבת? כוכבה: גם אני בוגרת בסמת אבל למה בשבת? דנה: אני אמנם בוגרת בסמ"ת וסיימתי ב- 1996 טכנאית תעשיה וניהול, אבל לא אגיע לאירוע ציבורי שמתקיים אחרי כניסת שבת. מי שתכנן את האירוע בוודאי לא חשב ולא התחשב בבוגרי ביה"ס היהודים שומרי השבת. זה לא באמת שיתוף פעולה ערבי-יהודי, אלא ערבי בלבד. בושה שעיריית חיפה תומכת ומעודדת את המפגש בשבת. אייל: עיריית חיפה, איך שוב קורה שסופסוף עושים משהו טוב ושוב יוצא לכם לא טוב? למה יום שישי בשעה 17:00? ולמה מודיעים רק יומיים מראש? מה יהיה איתכם? יצחק: היה אפשר לארגן ביום שאינו שבת כדי שגם הדתיים שלמדו בבסמת ישתתפו.

הפנייה אל הפוסט:

פנייה לדוברות עיריית חיפה: מדוע עיריית חיפה עורכת מפגש לבוגרי בי”ס בסמ”ת בערב שישי לאחר כניסת השבת, מה שמונע מבוגרים שומרי שבת מלהגיע?

תגובת עיריית חיפה תפורסם לכשתתקבל.

ניוזים- רשת אתרי החדשות המקומיות של ישראל, מכבדת את זכויות היוצרים ועושה את כל המאמצים לאיתור בעלי הזכויות של היצירות הכלולות בכל הכתבות שלנו ברשת. במידה ומצאתם יצירה שאת/ה בעלי הזכויות עליה ואתם מעוניינים להוריד אותה מהכתבה או להוסיף לה קרדיט, אנא פנו אלינו בטלפון/ ווטסאפ: 0522818000 או שלחו למייל: .mnewzim@gmail.com

כתיבת תגובה

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.

Back to top button
נגישות