מי הם שני האחים מקריית אתא שלקחו סרטונים ותמונות אינטימיות של עשרות נשים תמימות והפיצו ברשתות למטרות ניצול וכסף?

מחלקת הסייבר בפרקליטות המדינה הגישה  כתב אישום לבית משפט השלום בקריות נגד שני תושבי קריית אתא - אורן ומאור עוזיאל,  בגין הטרדה מינית, פגיעה בפרטיות ושימוש בתמונות אינטימיות של נערות ונשים והפצתם ברשתות ללא אישורן וידיעתן.

על פי כתב האישום, הנאשמים הקימו וניהלו קבוצות, בהן נהגו חברי הקבוצה להפיץ תמונות וסרטונים בעלי אופי מיני של נשים ונערות ישראליות. השניים נהגו להשתמש בתצלום מתוך הפרופילים האישיים של הנשים ברשתות החברתיות. הם הגדילו לעשות ואף פרסמו את פרטיהן ושמן כדי להוכיח לחברי קבוצות הטלגרם שקיבלו את הסרטונים והתמונות, שמדובר בנשים ישראליות אמיתיות שלא עוסקות בתעשיית המין. הקבוצות כללו כ-6500 חברים שהשתמשו בתכנים המופצים.

באישום נוסף,  שני הנאשמים קיימו יחסי מין עם קטינה כבת 16, כשהם מצלמים ומתעדים את המעשה ללא ידיעתה, וגם את הסרטון הזה הפיצו בקבוצות שניהלו. עוד מיוחס בכתב האישום כי השניים הפיצו באופן חוזר ובממדים נרחבים תמונה אינטימית של צעירה שמסרה עדות בעניינם.

במחלקת הסייבר בפרקליטות המדינה ציינו כי התיק הוביל לחשיפה חסרת תקדים של מיזם עברייני להפצת תכנים אינטימיים, ללא הסכמת הנשים המצולות. כזכור,

ניוזים- רשת אתרי החדשות המקומיות של ישראל, מכבדת את זכויות היוצרים ועושה את כל המאמצים לאיתור בעלי הזכויות של היצירות הכלולות בכל הכתבות שלנו ברשת. במידה ומצאתם יצירה שאת/ה בעלי הזכויות עליה ואתם מעוניינים להוריד אותה מהכתבה או להוסיף לה קרדיט, אנא פנו אלינו בטלפון/ ווטסאפ: 0522818000 או שלחו למייל: .mnewzim@gmail.com

כתיבת תגובה

עוד ניוזים בשבילך

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.

Back to top button
נגישות