בן 17 מקריית ביאליק התגלה, אחרי מעקב ממושך, כסוחר סמים פעיל מאוד בקרב בני נוער באזור

בתום חקירה סמויה, תצפיות ומעקבים, המשטרה הגישה כתב אישום נגד קטין בן 17.5 תושב קריית ביאליק בחשד לעבירות בתחום הסמים. במסגרת המאבק המתמשך וחסר הפשרות של משטרת ישראל בעבירות פשיעה חמורות למען בטחון הציבור, ניהלה המשטרה בחודשים האחרונים חקירה סמויה בתחום הסמים בקריית מוצקין, במסגרתה התמקדה בשימוש בסמים בקרב בני נוער, בחשד למעורבות בעבירות סחר בסמים והחזקת סם שלא לשימוש עצמי. בתוך כך, בלשי הנוער של משטרת ישראל ערכו בחודשים האחרונים תצפיות ומעקבים אחר תושב קריית ביאליק בן 17.5, אשר על פי החשד ביצע עבירות סחר בסמים והחזקת סם שלא לשימוש עצמי כאשר בתאריך 5.11.19 עצרוו בלשי התחנה את החשוד, לצד חיפוש ותפיסת הסם.

החשוד נעצר ושוחרר על ידי בית משפט השלום בחיפה בתנאי מעצר בית מלא עד לתאריך 15.11.19 אז הוגשו כנגדו באמצעות יחידת התביעות של משטרת ישראל כתב אישום הכולל 4 אישומים בעבירות בתחום הסמים ומעצרו הוארך על ידי בית משפט עד לתום ההליכים.

ניוזים- רשת אתרי החדשות המקומיות של ישראל, מכבדת את זכויות היוצרים ועושה את כל המאמצים לאיתור בעלי הזכויות של היצירות הכלולות בכל הכתבות שלנו ברשת. במידה ומצאתם יצירה שאת/ה בעלי הזכויות עליה ואתם מעוניינים להוריד אותה מהכתבה או להוסיף לה קרדיט, אנא פנו אלינו בטלפון/ ווטסאפ: 0522818000 או שלחו למייל: .mnewzim@gmail.com

כתיבת תגובה

עוד ניוזים בשבילך

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.

Back to top button
נגישות