מירי רגב עולה להתקפה נגד אוהדי מכבי חיפה שקראו קריאות גזעניות לעבר שחקן בית”ר ירושלים: “הזדעזעתי מהקריאות”

שרת התרבות והספורט, ח"כ מירי רגב, הגיבה לקריאות הגזענות שהושמעו אמש במהלך משחק הכדורגל בין מכבי חיפה לבית"ר ירושלים ותקפה את אוהדי מכבי חיפה שהשמיעו קריאות גזעניות: "הזדעזעתי מהקריאות הגזעניות שהושמעו מכיוונם של אוהדי מכבי חיפה לעבר שחקנה כהה העור של בית"ר ירושלים, אנתואן קונטה, במהלך המשחק בין הקבוצות".

השרה רגב הוסיפה עוד: "אותן קריאות הן חציית קו אדום ברור ומובהק, ומשאירים את הספורט הישראלי בצל אירועים שאסור שיקרו בספורט בפרט, ובחברה הישראלית בכלל. מקומם שדווקא בשבוע בו צוינו 81 שנים לליל הבדולח, אנו נאלצים להתמודד עם תופעות פסולות כאלה.

“אנו, העם היהודי המשמש אור לגויים, לא יכול לשבת בחוסר מעש ושתיקה אל מול קריאות גזעניות מכל סוג שהוא, ויש לנהוג כלפיהם באפס סובלנות ולהוקיעם מקרבנו מידית. אני קוראת מכאן להתאחדות לכדורגל, למנהלת הליגה ולהנהלת מועדון מכבי חיפה למצות את הדין מול אותם אוהדים סוררים, ולפעול ביד קשה למיגור תופעות מכוערות כפי שראינו ושמענו אמש בחיפה, ואף להרחיקם מהמגרשים לצמיתות”.

ניוזים- רשת אתרי החדשות המקומיות של ישראל, מכבדת את זכויות היוצרים ועושה את כל המאמצים לאיתור בעלי הזכויות של היצירות הכלולות בכל הכתבות שלנו ברשת. במידה ומצאתם יצירה שאת/ה בעלי הזכויות עליה ואתם מעוניינים להוריד אותה מהכתבה או להוסיף לה קרדיט, אנא פנו אלינו בטלפון/ ווטסאפ: 0522818000 או שלחו למייל: .mnewzim@gmail.com

כתיבת תגובה

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.

Back to top button
נגישות