כתובות נאצה של אוהדי בית”ר רוססו במתחם האימונים של מכבי חיפה. וגם כל צירי התנועה שייחסמו לקראת המשחק הערב

הבוקר התקבל דיווח במשטרת ישראל בדבר ריסוס כתובות נאצה במתחם אימונים של מכבי חיפה , ככל הנראה על רקע המשחק העתיד להתקיים הערב באצטדיון סמי עופר בעיר. בתוך כך, המשטרה פתחה בחקירת האירוע ואוספת בשעה זו ממצאים פורנזים ואחרים מהזירה. כאמור, משטרת ישראל נערכת לקראת משחק הכדורגל בין מכבי חיפה לבית"ר ירושליים שייערך באצטדיון סמי עופר. שוטרי משטרת ישראל ומאות סדרנים ומאבטחים יתפרשו ביום ראשון הקרוב, החל משעות הערב באצטדיון ומחוצה לו על מנת לשמור על הסדר והביטחון, הסדרת והכוונת התנועה במשחק הכדורגל בין מכבי חיפה לבית"ר ירושלים. המשחק יחל בשעה 20:15 ושערי האצטדיון יפתחו החל מהשעה 18:15. עקב בידוק קפדני הצפוי בשערי הכניסה, מומלץ לקהל האוהדים להקדים את בואו לאצטדיון.  

להלן הסדרי התנועה הצפויים בערב המשחק:

צירי הגישה לאצטדיון (מצומת הפסל לכיוון האצטדיון ומכיוון כיכר פרס לכיוון כביש 4) ייחסמו החל מהשעה 17:00.

לבאים לאצטדיון ברכב פרטי, ניתן לחנות בחניונים הסמוכים לאצטדיון – חניוני הוט, אינטל, מרכז הקונגרסים, בסיס תובלה, וניתן להגיע לחניוני האיצטדיון.

החל מהשעה 16:00 לא ניתן לחנות בשכונת נאות פרס למי שאינו תושב המקום, תתקיים אכיפה קפדנית במקום. הכניסה לתושבי השכונה תתאפשר דרך הרחובות עזר וייצמן, יא’ הספורטאים ומכביש 4 דרומית לאצטדיון.

 

ניוזים- רשת אתרי החדשות המקומיות של ישראל, מכבדת את זכויות היוצרים ועושה את כל המאמצים לאיתור בעלי הזכויות של היצירות הכלולות בכל הכתבות שלנו ברשת. במידה ומצאתם יצירה שאת/ה בעלי הזכויות עליה ואתם מעוניינים להוריד אותה מהכתבה או להוסיף לה קרדיט, אנא פנו אלינו בטלפון/ ווטסאפ: 0522818000 או שלחו למייל: .mnewzim@gmail.com

כתיבת תגובה

עוד ניוזים בשבילך

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.

Back to top button
נגישות