חמישה צוותי לוחמי אש פועלים לחילוץ שני לכודים ברכב שהוטל לתעלה ברחוב רופין בחיפה

חמישה צוותי לוחמי אש מתחנת חיפה בפיקודו של להב רונן אטיאס הוזעקו לחילוץ שני לכודים מרכב פרטי שהתהפך אל תוך תעלה בצומת הרחובות רופין ופיק"א בחיפה. הרכב היה נטוי כולו על צידו ומוטל בתעלה. כוחות הכיבוי התחילו בייצוב של הרכב על מנת למנוע תזוזות והתהפכות נוספת במהלך החילוץ שהחל עם סיום פעולות הייצוב. לאחר זמן מה הצליחו לוחמי האש לחלץ גבר ואישה בשנות השישים לחייהם.

חובשים ופראמדיקים של מד”א מעניקים טיפול רפואי ומפנים לבית החולים רמב״ם שני פצועים במצב בינוני: גבר כבן 60 עם חבלת ראש ואישה כבת 60 עם חבלות בגפיים.

חובש רפואת חירום רכוב על אופנוע מד״א משה רוזנטל, סיפר: ״הרכב היה על צידו בתעלה לצד הכביש, בתוך הצמחייה. שני נוסעי הרכב, גבר ואישה בשנות ה-60 לחייהם היו לכודים ברכב. הענקנו להם טיפול רפואי במקביל לפעולות החילוץ המורכבות של לוחמי האש, ולאחר מכן פינינו אותם לבית החולים כשמצבם יציב״.

ניוזים- רשת אתרי החדשות המקומיות של ישראל, מכבדת את זכויות היוצרים ועושה את כל המאמצים לאיתור בעלי הזכויות של היצירות הכלולות בכל הכתבות שלנו ברשת. במידה ומצאתם יצירה שאת/ה בעלי הזכויות עליה ואתם מעוניינים להוריד אותה מהכתבה או להוסיף לה קרדיט, אנא פנו אלינו בטלפון/ ווטסאפ: 0522818000 או שלחו למייל: .mnewzim@gmail.com

כתיבת תגובה

Back to top button
נגישות