בליץ על בתי עסק בחיפה. נתפסו בעלי עסקים עם עבירות מס, עם אי הצגת מחירים ועם מבצעים מטעים את הצרכן

המשטרה הובילה מבצע אכיפה משולב בחיפה, יחד עם גורמי אכיפה אזרחיים, בהם: פיקוח עיריית חיפה, משרד הבריאות, רשות המסים והרשות להגנת הצרכן ולסחר הוגן. בתוך כך, בפעילות הממוקדת כנגד 10 בתי עסק בחיפה העלו ליקויים וכשלים במספר תחומים, לרבות אלה המהווים חשד לפגיעה בקופת המדינה. מדובר בפעילות המאגדת את מערך התביעות והרישוי של המשטרה במחוז, יחד עם כוחות משטרה נוספים וגורמי אכיפה אשר פועלים בהתאם לתחומי הסמכויות והאכיפה ע"פ חוק, במסגרתה מצאו חשד לקיומן של עבירות שונות.    

כאמור, בבתי העסק נמצא חשד לעבירות מס, נתפסו והוחרמו מעל 100 בקבוקי אלכוהול בחשד לתכולת חומרים מסוכנים ועבירות הטעיית הציבור.

כמו כן, נמצאו הפרות של אי הצגת מחיר, אי גילוי של מוצרים בפיקוח ממשלתי ואי הצגת מידע מהותי בנוגע למבצעים שהוצגו בבתי העסק, העוסקים קיבלו הודעות בדבר הפרה וצפויים לקבל קנסות על ידי הרשות להגנת הצרכן ולסחר הוגן. שניים מבעלי העסקים נחקרו ע”י גורמי האכיפה, אשר מצאו חשד לעבירות על חוק הגנת הצרכן ועבירות מס.

בסיום החקירה של כלל הגורמים, ייבחנו ההליכים הנדרשים בהתאם, על מנת ליישם את דרישות החוק למען שלום הציבור.

ניוזים- רשת אתרי החדשות המקומיות של ישראל, מכבדת את זכויות היוצרים ועושה את כל המאמצים לאיתור בעלי הזכויות של היצירות הכלולות בכל הכתבות שלנו ברשת. במידה ומצאתם יצירה שאת/ה בעלי הזכויות עליה ואתם מעוניינים להוריד אותה מהכתבה או להוסיף לה קרדיט, אנא פנו אלינו בטלפון/ ווטסאפ: 0522818000 או שלחו למייל: .mnewzim@gmail.com

כתיבת תגובה

עוד ניוזים בשבילך

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.

Back to top button
נגישות