חניכי שבט נשרים בצופי נשר ערכו מבצע “הקש בדלת” נרחב ומוצלח

  ביום שלישי האחרון, 22.10.2019 יצאו מעל ל-100 חניכי שכבת נעורים בשבט הצופים בעיר – שבט נשרים (כיתות ז' – ט') וביצעו התרמות בעיר כחלק מהמבצע השנתי - ״הקש בדלת״ של האגודה למלחמה בסרטן. מבצע "הקש בדלת" הינו מבצע שנתי המתקיים זו השנה ה-59 ומהווה מקור מימון חשוב לפעילויות האגודה למלחמה בסרטן, המתאפשרות רק הודות לתרומות הציבור. האגודה למלחמה בסרטן, המתאפשרות רק הודות לתרומות הציבור. החניכים עברו הרצאה בנושא האגודה, מטרותיה וחשיבותה ומיד לאחר מכן יצאו להתרים ברחבי העיר. תושבי נשר פתחו את ליבם ולבסוף נאספו תרומות של מעל ל7,000 שקל.  

מבצע זה מצטרף להפנינג שהתקיים בחודש ספטמבר על מנת לגייס תרומות לעזרה לנועה חיה, תלמידה תושבת העיר שזקוקה לטיפול רפואי בחו”ל.

ראש עיריית נשר, רועי לוי: “דווקא ברגעים הכי קשים תושבי נשר מראים את גדולתם, פותחים את ליבם ותורמים לכל מי שצריך. נמשיך לעודד יוזמות מסוג זה”.

ניוזים- רשת אתרי החדשות המקומיות של ישראל, מכבדת את זכויות היוצרים ועושה את כל המאמצים לאיתור בעלי הזכויות של היצירות הכלולות בכל הכתבות שלנו ברשת. במידה ומצאתם יצירה שאת/ה בעלי הזכויות עליה ואתם מעוניינים להוריד אותה מהכתבה או להוסיף לה קרדיט, אנא פנו אלינו בטלפון/ ווטסאפ: 0522818000 או שלחו למייל: .mnewzim@gmail.com

כתיבת תגובה

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.

Back to top button
נגישות
Close
Close