לראשונה בנשר: חגיגות שמחת תורה בשכונות העיר, עם השתתפות גדולה של תושבים מכל הגילאים

בעיריית נשר ובמועצה הדתית מסכמים את חגי תשרי שעברו בצורה חלקה ומוצלחת ומודים לגבאים ולחזנים על עבודתם בימים אלו. עיריית נשר והמועצה הדתית דאגו להכין מבעוד מועד את בתי הכנסת לקליטת כמות המתפללים הגדולה בחגי תשרי.
מתוך מטרה לחזק את בתי הכנסת בשכונות וליצור קהילות חזקות, לראשונה הוחלט על ידי המועצה הדתית לחגוג את הקפות שמחת תורה בשלושה בתי כנסת בשכונות שונות בהשתתפות רב העיר, הרב יצחק לוי, ראש העיר, רועי לוי ומ"מ וסגן ראש העיר, ישי איבגי.
על החגיגות סיפר ראש העיר, רועי לוי: "שמחה רבה הייתה בחגיגות שמחה תורה המסמלות את השלמת קריאת חמישה חומשי התורה והתחלת מחזור חדש. חגגנו יחד ילדים ובוגרים, נוער וצעירים, שרנו ורקדנו בשכונות השונות בעיר ויצרנו קהילות שכונתיות. השמחה הגדולה מאחדת כל אחד ואחת מאיתנו אל עם ישראל!".
ר

ב העיר נשר, הרב יצחק לוי סיכם: “היה מרגש מאוד לראות במהלך חגי תשרי – בימים הנוראים וגם בימים השמחים – את כל תושבי העיר מאוחדים סביב חגי תשרי, בסליחות, בתקיעת שופר, בתפלת הנעילה, בסוכות וארבעת המינים, בתי כנסת מלאים, סוכות בנויות בכל פינה, ובפרט יש לציין לטובה את המיזם החדש של ידידי ראש העיר מר רועי לוי, “סוכת ראש העיר”, שבה למדנו במהלך החג על משמעות החג ומעלתו, והשיא היה בשמחת תורה, כולנו רקדנו ושמחנו באחדות נפלאה סביב התורה, יחד כל שבטי ישראל.
כעת בשבת הקרובה אנחנו מתחילים לקרוא בתורה שוב מפרשת בראשית, לאחר שרקדנו עם ספרי התורה הסגורים, הגיע הזמן לפתוח את התורה וללמוד אותה, עלינו לזכור כי התורה שייכת לכולנו, “תורה צוה לנו משה מורשה קהילת יעקב”. בברכת לימוד פורה וחורף בריא לכולם”.

  ניוזים- רשת אתרי החדשות המקומיות של ישראל, מכבדת את זכויות היוצרים ועושה את כל המאמצים לאיתור בעלי הזכויות של היצירות הכלולות בכל הכתבות שלנו ברשת. במידה ומצאתם יצירה שאת/ה בעלי הזכויות עליה ואתם מעוניינים להוריד אותה מהכתבה או להוסיף לה קרדיט, אנא פנו אלינו בטלפון/ ווטסאפ: 0522818000 או שלחו למייל: .mnewzim@gmail.com

  כתיבת תגובה

  עוד ניוזים בשבילך

  כתיבת תגובה

  האימייל לא יוצג באתר.

  Back to top button
  נגישות