לילה קשה בילדים רמב”ם: ילד אחד הגיע עם חתכים מנשיכות בפניו, ילד אחר במצב קשה מחתך שנגרם מכיור שבור

אתמול בערב הגיעו שני מקרים של ילדים שנזקקו לטיפול וניתוח מיוחדים בשל מקרים של נשיכת כלב האחד והילד השני מהקריות מורדם ומונשם עקב תאונה ביתית חריגה. המקרה הראשון בו כלב תקף שני ילדים בני שבע ותשע הגיע לפתיחת תיק במשטרה: המשטרה עכבה אמש לחקירה בחריש, תושב הצפון לאחר שכלבו תקף ופצע שני ילדים בני 7 ו- 9. בערב התקבל דיווח במוקד 100 על כלב שנשך 2 ילדים תושבי חריש בני 7 ו- 9, כאשר עפ"י החשד בעל הכלב, תושב הצפון כבן 60, התארח אצל קרובי משפחתו וכשבאו ילדי השכנים לשחק עם חבריהם, הכלב נשך אותם בפניהם. בעל הכלב עוכב כאמור לחקירה בתחנת המשטרה בעירון והכלב נלקח להסגר ע"י הוטרינר האזורי.

הילד בן התשע ננשך בפניו והובהל לרמב”ם במצב בינוני עם חתכים בפניו. הוא נותח על ידי פלסטיקאי. הילד בן השבע סובל מפציעות קלות ברגליו.

כאמור נרשם עוד מקרה קשה שהגיע למחלקת ילדים, כשילד בן 14 הובהל עם חתך עמוק מאוד ברגלו כתוצאה, ככל הנראה, מכיור שבור בבית. הילד במצב קשה מורדם ומונשם.

ניוזים- רשת אתרי החדשות המקומיות של ישראל, מכבדת את זכויות היוצרים ועושה את כל המאמצים לאיתור בעלי הזכויות של היצירות הכלולות בכל הכתבות שלנו ברשת. במידה ומצאתם יצירה שאת/ה בעלי הזכויות עליה ואתם מעוניינים להוריד אותה מהכתבה או להוסיף לה קרדיט, אנא פנו אלינו בטלפון/ ווטסאפ: 0522818000 או שלחו למייל: .mnewzim@gmail.com

כתיבת תגובה

עוד ניוזים בשבילך

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.

Back to top button
נגישות