בן 35 פצוע אנוש בעקבות התהפכות טרקטורון ביער דמון ליד נשר

בשעה 18:15 התקבל דיווח במוקד 101 של מד"א במרחב כרמל על טרקטורון שהתהפך ביער דמון סמוך לנשר. חובשים ופראמדיקים של מד"א מעניקים במקום טיפול רפואי לשני פצועים, בהם גבר כבן 35 במצב אנוש, מחוסר הכרה, שמפונה לבית החולים תוך פעולות החייאה. כמו כן, יש פצוע נוסף במצב קל.

ראמדיק מד”א, דורון בייקר, סיפר: “נכנסו עם הניידת טיפול נמרץ לתוך שבילי היער. בתחתית אחד השבילים ראינו את הפצוע, גבר כבן 35 שוכב מחוסר הכרה עם חבלת ראש קשה כשאנשים שהיו במקום העניקו לו טיפול ראשוני בהדרכה טלפונית של מוקד מד”א. תוך כדי חילוץ לניידת טיפול נמרץ הענקנו לו טיפול רפואי וביצענו בו פעולות החייאה. המשכנו את הטיפול הרפואי ופעולות ההחייאה תוך כדי הפינוי לבית החולים כשמצבו קריטי. פצועה נוספת כבת 24 שהייתה בסמוך נבדקה בשטח ופונתה באמבולנס לבית החולים כשמצבה יציב.”

ניוזים- רשת אתרי החדשות המקומיות של ישראל, מכבדת את זכויות היוצרים ועושה את כל המאמצים לאיתור בעלי הזכויות של היצירות הכלולות בכל הכתבות שלנו ברשת. במידה ומצאתם יצירה שאת/ה בעלי הזכויות עליה ואתם מעוניינים להוריד אותה מהכתבה או להוסיף לה קרדיט, אנא פנו אלינו בטלפון/ ווטסאפ: 0522818000 או שלחו למייל: .mnewzim@gmail.com

כתיבת תגובה

עוד ניוזים בשבילך

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.

Back to top button
נגישות