שוב חשד לניסיון חיסול בחיפה היום לפנות בוקר, כשצעיר בן 26 נורה. תושב חיפה בן 30 נעצר בחשד לירי

שוב ירי הלילה בחיפה, שוב מה שמסתמן כניסיון חיסול השני בתוך מספר ימים בעיר. בשעה 04:30 התקבל דיווח על אירוע ירי ברחוב הגיבורים בחיפה. עם קבלת הדיווח הוזעקו למקום כוחות מד"א כרמל ומשטרה. חובשים ופראמדיקים של מד"א העניקו טיפול רפואי ראשוני ולאחר מכן פינו לבית חולים רמב"ם צעיר כבן 26 במצב קשה, כשהוא בהכרה. המשטרה ערכה  סריקות אחר מבצעי העבירה, לצד איסוף ממצאים בזירה על ידי חוקרי המז"פ במסגרת חקירה שנפתחה, לבחינת הרקע והנסיבות. כעבור שעות ספורות, במהלך שעות הבוקר המאוחרות, המשטרה עצרה תושב חיפה בן 30 בחשד למעורבות בירי. בתום חקירתו, יוחלט אם לבקש מבית המשפט להאריך את מעצרו.

אירוע הירי החמור הזה היום לפנות בוקר מתווסף לעוד מספר אירועי ירי קשים לאחרונה בחיפה, כשרק לפני ימים ספורים נורו שני אנשים בפח חנות ברחוב אלנבי בעיר, כשאחד מהם נפצע באורח קשה, והיורים ככל הנראה היו מרכב חולף כמה שהסתמן כניסיון חיסול.

ניוזים- רשת אתרי החדשות המקומיות של ישראל, מכבדת את זכויות היוצרים ועושה את כל המאמצים לאיתור בעלי הזכויות של היצירות הכלולות בכל הכתבות שלנו ברשת. במידה ומצאתם יצירה שאת/ה בעלי הזכויות עליה ואתם מעוניינים להוריד אותה מהכתבה או להוסיף לה קרדיט, אנא פנו אלינו בטלפון/ ווטסאפ: 0522818000 או שלחו למייל: .mnewzim@gmail.com

כתיבת תגובה

Back to top button
נגישות