הוועדה המחוזית לתכנון ובנייה חיפה אישרה תוכנית להגדלת השטח המותר לתוספת בנייה על גגות מבני מגורים בקריות

הוועדה המחוזית לתכנון ובנייה חיפה אישרה תוכנית להגדלת  השטח המותר לתוספת בנייה על גגות מבני מגורים בקריות. את התוכנית יזמה הוועדה המקומית לתכנון ובנייה קריות.

התוכנית חלה על קריית ביאליק, קריית מוצקין וקריית ים ושטחה כ- 18 אלף דונם. לפי התוכנית החדשה יהיה ניתן להגדיל את תוספת הבנייה על גגות מבני מגורים מ – 24 מ"ר ל - 40 מ"ר ליחידת דיור, כאשר 32 מ"ר מתוכם יהיה השטח העיקרי להגדלת יחידת הדיור ו – 8 מ"ר עבור הקמת המדרגות.

ועדת משנה להתנגדויות של הוועדה המחוזית לתכנון ובנייה חיפה דחתה את ההתנגדות של רשות שדות התעופה שהוגשה היות והתוכנית לא משנה את גובה המבנים המאושר בתוכניות הקודמות ולכן לא נוצרות סכנות לבטיחות הטיסות כתוצאה מהשינוי.

ראש עיריית קריית ביאליק, אלי דוקורסקי, בירך על אישור התוכנית והודה ליו”ר הועדה המקומית תכנון ובניה קריות יוסי אזריאל על קידום התוכנית המטיבה עם בעלי הדירות: “התוכנית מאפשרת לשפר ולשדרג את הנכס ולמקסם את השטח הגג הקיים”.

ניוזים- רשת אתרי החדשות המקומיות של ישראל, מכבדת את זכויות היוצרים ועושה את כל המאמצים לאיתור בעלי הזכויות של היצירות הכלולות בכל הכתבות שלנו ברשת. במידה ומצאתם יצירה שאת/ה בעלי הזכויות עליה ואתם מעוניינים להוריד אותה מהכתבה או להוסיף לה קרדיט, אנא פנו אלינו בטלפון/ ווטסאפ: 0522818000 או שלחו למייל: .mnewzim@gmail.com

כתיבת תגובה

עוד ניוזים בשבילך

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.

Back to top button
נגישות