ניסה לתקוף אמש את הרב דוד אבוחצירא מנהריה ואז התברר: ניסה לתקוף אותו בעבר ושוחרר על סעיף פסיכיאטרי

דרמה אמש בחצר הרב דוד אבוחצירא מנהריה, כאשר גבר כבן 40 נכנס עם סכין וניסה להגיע לרב ולדקור אותו. מסתבר כי לא מדובר בפעם הראשונה - לפני מספר שנים אותו אדם ניסה לתקוף את הרב, נעצר ושוחרר על רקע פסיכיאטרי. אמש נכנס גבר כבן 40 לישיבת 'אביר יעקב', והחל לצרוח ולהשתולל כנגד הרב. תלמידי הרב הבינו כי הוא מנסה לפגוע ברב ומיהרו להוציאו מהמקום ולהזעיק את המשטרה. השוטרים שהגיעו למקום עיכבו את החשוד ובחיפוש ראשוני שנערך על גופו לא נמצאה סכין, אולם כעבור דקות הביאו מקורבי הרב אל השוטרים סכין שהוציאו מידו של החשוד בטרם הגעת המשטרה. המשטרה עצרה לחקירה את החשוד תושב עכו ומבירור קצר עלה כי החשוד כבר מוכר למשטרה ולא בכדי, לפני מספר שנים הוא ניסה לתקוף את אותו רב דוד אבוחצירא. הוא נעצר אז באשמת איומים ותקיפה, אך לאחר אבחון פסיכיאטרי בוא שוחרר.  

הבהלה בקרב אנשי הרב התגברה, בעיקר נוכח הרצח המזעזע ביולי 2011 של המקובל רבי אלעזר אבוחצירא זצ”ל, אחיו של רבי דוד שליט”א, על ידי אשר דהן תושב אלעד, בזמן קבלת קהל, בעת שהרב אבוחצירא קרא פתק שעליו נרשמה בקשתו של דהן.

 

ניוזים- רשת אתרי החדשות המקומיות של ישראל, מכבדת את זכויות היוצרים ועושה את כל המאמצים לאיתור בעלי הזכויות של היצירות הכלולות בכל הכתבות שלנו ברשת. במידה ומצאתם יצירה שאת/ה בעלי הזכויות עליה ואתם מעוניינים להוריד אותה מהכתבה או להוסיף לה קרדיט, אנא פנו אלינו בטלפון/ ווטסאפ: 0522818000 או שלחו למייל: .mnewzim@gmail.com

כתיבת תגובה

עוד ניוזים בשבילך

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.

Back to top button
נגישות