3,540 תלמידים פתחו את שנת הלימודים בנשר בהם 281 תלמידי כיתה א’

3,540 תלמידים פתחו את שנת הלימודים תש"פ בנשר עם הרבה התרגשות וללא תקלות. ראש העיר, רועי לוי, סייר הבוקר במוסדות החינוך ואיחל למורים ולתלמידים שנת לימודים מהנה ופורייה. בצהריים עתיד להתקיים בהיכל התרבות בעיר כנס ראשון מסוגו בנושא "חינוך ואיכות הסביבה" במעמד ראש העיר, רועי לוי, מנהלת מחלקת החינוך, גלי כהן, ושר החינוך לשעבר, שי פירון, המשמש יועץ לעירייה

שנת הלימודים תש"פ בעיר נשר נפתחה הבוקר כסדרה. עיריית נשר השלימה זה מכבר את היערכותה והבוקר פתחו ברגל ימין את שנה"ל בנשר 3,542 תלמידים. 281 תלמידים החלו היום את לימודיהם בכיתה א'.
ראש העיר, רועי לוי, סייר הבוקר במוסדות החינוך בנשר, ביקר בגנים ובבתי הספר השונים ובירך את ההורים, המורים, הגננות, הסייעות, את עובדי המנהלה וכמובן את התלמידים הנרגשים בברכת: שנת לימודים מהנה ומוצלחת.
לוי אמר להם: "בתקופה האחרונה פעלנו להוספת תכנים למערכת החינוך – החזרנו את פרויקט 'סיסמא לכל תלמיד' אשר ישקיע במערכות הטכנולוגיות בבתי הספר, התחלנו לעבוד בשיתוף פעולה עם המכון לדמוקרטיה שיכשיר את הצוותים החינוכיים והתחלנו בעבודה מעמיקה לשיפור מערכת החינוך. אני שמח לפתוח שנת הלימודים תש"פ, ומודה למחלקת החינוך, לאגף שפ"ע ולכלל צוותי העירייה ורשת המתנ"סים על עבודתם וההיערכות המקדימה ועל הפעילויות הרבות אשר עשו בקיץ, ומאחל לכל הצוותים החינוכיים והתלמידים שנת לימודים טובה ופורייה.", אמר לוי.

בעיר נשר יש בית ספר תיכון אחד, 2 חטיבות ביניים, 6 בתי ספר יסודיים ו-33 גני ילדים.
השנה התווספו תוכניות לימודיות נוספות, העשרה וחדשנות טכנולוגית, כפי שמספרת מנהלת מחלקת החינוך בעירייה, גלי כהן: “השנה הראשונה, שמתחילה זה עתה, תעסוק בנושא אקלים חינוכי, חברתי וסביבתי. כחלק מהתוכנית נכנסו בתי הספר היסודיים בעיר למסגרת הניהול העצמי, הוכנסו תהליכי פיתוח מקצועי וליווי לכלל בתי הספר ובהמשך ייכנסו גם לגנים, חזרתו של מיזם ‘סיסמה לכל תלמיד’, תסייע למורים ולמנהלים בשיפור התשתיות הלימודיות והטכנולוגיות. אנו נמצאים גם בעיצומו של תהליך להתאמת חללים בתוך בתי הספר ובגנים לפדגוגיה חדשנית”.

  היום התחילו לפעול בנשר 14 שינשינים מתנועת “החלוץ”, אשר יפעלו תחת יחידת הנוער במוסדות החינוך בעיר. השינשינים צפויים להדריך ולהפעיל מסגרות לבני הנוער והילדים בן בבוקר במסגרת בתי הספר והן אחה”צ ביחידת הנוער.
  במהלך היום, לקראת השעה 15:00, יתקיים בהיכל התרבות נשר, כנס ראשון מסוגו בנושא: “חינוך, איכות וסביבה”, בהשתתפות כלל צוותי החינוך וההוראה וועדי ההורים בנושא חינוך, איכות וסביבה. הכנס ייערך במעמד ראש העיר, רועי לוי, סגניו וחברי המועצה, סגנית מזכ”לית הסתדרות המורים, עדנה דוד, ושר החינוך לשעבר, שי פירון, המשמש יועץ לעירייה בנושאי חינוך.

  ניוזים- רשת אתרי החדשות המקומיות של ישראל, מכבדת את זכויות היוצרים ועושה את כל המאמצים לאיתור בעלי הזכויות של היצירות הכלולות בכל הכתבות שלנו ברשת. במידה ומצאתם יצירה שאת/ה בעלי הזכויות עליה ואתם מעוניינים להוריד אותה מהכתבה או להוסיף לה קרדיט, אנא פנו אלינו בטלפון/ ווטסאפ: 0522818000 או שלחו למייל: .mnewzim@gmail.com

  כתיבת תגובה

  Back to top button
  נגישות
  Close
  Close