בלעדי: נהג מונית הותקף והוכה קשות על ידי נוסע שהסיע למגדל הנביאים בחיפה. עוברת אורח הצילה את חייו

ד', נהג מונית מקריית אתא רצה להרוויח בליל שלישי את פרנסתו. וכך ד' תושב קריית אתא העלה בערב שלישי נוסע, שלפי עדותו היה מהמגזר הערבי. הנוסע ביקש שיסיע אותו לכיוון חיפה, כשבמהלך הנסיעה מציין כי עליו להגיע לחניון השקם הנמצא במגדל הנביאים בחיפה. משהגיעו לאזור, ביקש הנוסע מהנהג להיכנס את תוך החניון עצמו. לפי אחותו של אותו נהג: "ברגע שאחי נכנס לחניון ועצר את המונית, הנוסע ללא הודעה מוקדמת תקף את אחי נהג המונית והיכה אותו עד זוב דם. הוא דרש ממנו לקבל את כל הכסף שהיה לאחי.  

“במקרה עברה במקום עוברת אורח, שראתה את מה שהתקרב. התוקף ראה אותה שהיא רואה הכל, ובזכות זה ניצלו חייו של אחי. התוקף לקח את הכסף וברח מהמקום, אחרי שהשאיר את אחי שותת דם ועם חבלות בכל הפנים והגוף”.

זה לא המקרה הראשון שנרשם באזור חיפה והקריות בו נהגי מוניות מוצאים את עצמם כקורבנות לנוסעים ששודדים אותו באלימות קשה. רק לפני מספר שבועות נעצר גבר ששדד באלימות נהג מונית באזור הקריות.

ניוזים- רשת אתרי החדשות המקומיות של ישראל, מכבדת את זכויות היוצרים ועושה את כל המאמצים לאיתור בעלי הזכויות של היצירות הכלולות בכל הכתבות שלנו ברשת. במידה ומצאתם יצירה שאת/ה בעלי הזכויות עליה ואתם מעוניינים להוריד אותה מהכתבה או להוסיף לה קרדיט, אנא פנו אלינו בטלפון/ ווטסאפ: 0522818000 או שלחו למייל: .mnewzim@gmail.com

כתיבת תגובה

Back to top button
נגישות