הזנחה, גרפיטי גס, לכלוך, ספסלים שבורים. כך נראה גן משחקים בקריית חיים. התושבים: “בגרפיטי כתוב מה חושבים על העירייה שפשוט לא אכפת לה”

המקום: גן משחקים ברחוב הפלוגות בקריית חיים מזרחית. המראה: לכלוך, גרפיטי עם כתובות וציורים גסים, מתקנים ומשטחים שבורים עם בורות המסכנים את הילדים וכל הדורך שם, ספספלים שבורים והרבה הזנחה. הבעיה: תושבים רבים מספרים על כך שהם פנו מספר רב של פעמים למוקד העירייה ולגורמים שונים בעירייה וביקשו את התערבותם - תחילה בתיקון גן המשחקים, שיפוצו וניקיונו, אך חשוב יותר מכך התושבים משוועים להתערבות העירייה בכדי למנוע את הוונדליזם שמתרחש במקום. גם חברת האופוזיציה, הילה לאופר פנתה בשאילתא ותהתה מדוע העירייה לא מפעילה את האמצעים העומדים לרשותה בכדי - כהתחלה, לנסות למגר את הוונדליזם ואחר כך לנקות ולשפץ את הגן. התשובה שלאופר וגם תושבים אחרים שפנו, שמעו לתדהמתם כי לעירייה אין אפשרות להפעיל את המצלמות הנמצאות במקום "בגלל בעיית תקשורת".  

וכך כותב אב לילדים בשכונה ומספר: “תודה לך גברת קליש על הפתגמים המדהימים והציורים המאלפים שהילדים שלי נחשפים בזכותך כל יום מחדש. אלף פעם שלחתי תמונות והתלוננתי שגמדים שוברים לנו תגן כל לילה. אז חשבתם שאתם חכמים באתם סדרתם את הנדנדה ואת כל השאר השארתם כמו כמו שזה. אבל הגמדים הנבלות חכמים ממכם ויודעים שלא תעשו להם כלום, אז אתמול בלילה הם רשמו וציירו בדיוק מה הם שמים עליכם! (תמונות מצורפות)

איפה הפיקוח איפה המצלמות. גם מפחיד לרדת להגיד לנבלות משהו כי איתי זה בשנייה יכול להידרדר.
טפלו בזה כבר קיבינימט למה אני משלם לכם ארנונה. איפה הביטחון שלי ושל הילדים שלי? למה לעזאעזל הילדים שלי צריכים להיחשף לזבל הזה?”

  ניוזים- רשת אתרי החדשות המקומיות של ישראל, מכבדת את זכויות היוצרים ועושה את כל המאמצים לאיתור בעלי הזכויות של היצירות הכלולות בכל הכתבות שלנו ברשת. במידה ומצאתם יצירה שאת/ה בעלי הזכויות עליה ואתם מעוניינים להוריד אותה מהכתבה או להוסיף לה קרדיט, אנא פנו אלינו בטלפון/ ווטסאפ: 0522818000 או שלחו למייל: .mnewzim@gmail.com

  כתיבת תגובה

  כתיבת תגובה

  האימייל לא יוצג באתר.

  Back to top button
  נגישות