קריאה: תגיעו להשתתף באזכרה של חייל בודד, אסף נמר ז”ל שנפל בלבנון השנייה ונטמן בחיפה. “היה לו כרטיס טיסה חזרה לאוסטרליה, אבל התעקש להישאר ולהילחם לצד חבריו”

היום בשעה 18:00 בבית העלמין הצבאי בחיפה תיערך אזכרתו של אסף נמר ז"ל, לוחם גולני שנפל בגבורה בקרב בבינת ג'בייל במלחמת לבנון השנייה.
על מנת שיערך טקס אזכרה מכובד לאסף, חבריו של אסף עורכים אזכרה היום ראשון בשעה 18:00 בבית העלמין הצבאי בחיפה (חוף הכרמל) וקוראים לכם להגיע. אסף נכנס ללבנון ב-2006 עם כל חבריו הלוחמים לגדוד 51 כלוחם בחוליית החוד. למרות שהוא עמד להשתחרר והיה ברשותו כרטיס טיסה הביתה, התעקש להיכנס ללבנון. הוא היה בין הראשונים להיכנס לקרב הגדול בבינת ג'בייל, יחד עם מחלקת החוד בפיקודו של עמיחי מרחביה ז"ל. נפל בקרב גבורה עם עוד 7 צעירים אמיצים שנהרגו באותו קרב ארור.  

חבריו מספרים: “אסף לא הכיר אנשים רבים בארץ. רוב חבריו היו החיילים בגולני, שלצערנו רבים מדי מהם לא אתנו פה. אנו קוראים למי שיכול להגיע, לכבד ולזכור את אסף אסף שעזב את חייו באוסטרליה כדי להתגייס ולתרום ונפל בקרב הגבורה”.

ניוזים- רשת אתרי החדשות המקומיות של ישראל, מכבדת את זכויות היוצרים ועושה את כל המאמצים לאיתור בעלי הזכויות של היצירות הכלולות בכל הכתבות שלנו ברשת. במידה ומצאתם יצירה שאת/ה בעלי הזכויות עליה ואתם מעוניינים להוריד אותה מהכתבה או להוסיף לה קרדיט, אנא פנו אלינו בטלפון/ ווטסאפ: 0522818000 או שלחו למייל: .mnewzim@gmail.com

כתיבת תגובה

עוד ניוזים בשבילך

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.

Back to top button
נגישות