תושבים מדווחים על: מכת פריצות לרכבים וגניבת אופנועים ואופניים לאורך חופי הרחצה בחיפה

תושבים מדווחים על מכת פריצות וגניבות של כלי רכב ואופנועים של רוחצים הבאים ליהנות מבילוי באחד מחופי חיפה. "כשבאתי לדווח על פריצה לרכב שלי בחוף, השוטר התורן צחק ואמר לי שאני השישי היום שמדווח על פריצה לרכב בחוף"

עונת הרחצה והקיץ בעיצומן ואיתן גם תושבים ומבקרים באים הבאים ליהנות מסוף שבוע חם בחופי חיפה והסביבה. אלא שמסתבר, כי בעוד הרוחצים נהנים מהשמש ומבילוי פסטורלי מול ים כחול - יש כאלו ש"נהנים" ועמלים קשות לפרוץ לרכבים ולגנוב אופנועים החונים לאורך החניות של חופי חיפה. תושבים מתלוננים לאחרונה על מכת פריצות לרכבים וגניבת אופנועים, לאור יום בחניות הממוקמות בחופי חיפה השונים: כמו במקרה של שבת שרוכב אופנוע מצא את מנעול האופנוע שלו מנוסר חלקית המצביע על ניסיון לגנוב אותו בחניית חוף נירוונה. כמו גם בעלי רכבים רבים המספרים על רכבם שנפרץ ו"נוקה" על ידי פורצים לאור יום בעוד הם מבלים שבת בים עם המשפחה. לא פעם הרוחצים שרכבם נפרץ או נגנב מדווחים למשטרה או לפקחי העירייה הנמצאים לעיתים בסביבה, אך לדבריהם זה מאוחר מדיי.  

אחד מהם סיפר: “כשבאתי לדווח על כך שפרצו לי לרכב בתחנת משטרת חיפה, השוטר התורן חייך ואמר לי שאני כבר השישי היום שמדווח על פריצה לרכב באחד החופים”.

לתשומת לבכם – לא להשאיר חפצי ערך בתוך הרכבים, ותהיו עירניים למתרחש באזורי החנייה.

ניוזים- רשת אתרי החדשות המקומיות של ישראל, מכבדת את זכויות היוצרים ועושה את כל המאמצים לאיתור בעלי הזכויות של היצירות הכלולות בכל הכתבות שלנו ברשת. במידה ומצאתם יצירה שאת/ה בעלי הזכויות עליה ואתם מעוניינים להוריד אותה מהכתבה או להוסיף לה קרדיט, אנא פנו אלינו בטלפון/ ווטסאפ: 0522818000 או שלחו למייל: .mnewzim@gmail.com

כתיבת תגובה

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.

Back to top button
נגישות
Close
Close