יוסי שלום, מחזיק תיק הגאווה בעבר, יוצא בפוסט קשה כנגד ראש עיריית חיפה

יוסי שלום זועם על ההחלטה היוצאת כנגד קהילת הלהט"בים בעיר: "תגידי לי עינת קליש, להיוולד להט״ב זו עמדה?" וקורא לראש העיר להסיר כל חפץ אישי משולחנה ומסביבת העבודה שלה

יוסי שלום, מחזיק תיק הגאווה בקדנציה הקודמת וחבר מועצת עיר מטעם הסיעה של יונה והצעירים כיום, יוצא הבוקר בפוסט זועם כנגד ראש עיריית חיפה, עינת קליש רותם:

אתמול התקבלה החלטה מקוממת וחסרת אחריות של ראש העיר חיפה. לפי קביעתה, יש להסיר את דגלון הגאווה (המזערי יש לומר שאפילו אינו פונה חזיתית לקהל המבקרים) שהניחה ספרנית על שולחנה בספריית נווה שאנן. הנימוק: ״יש להיות רגישים עם הבעת עמדה במקומות עבודה.״

תגידי לי עינת קליש, להיוולד להט״ב זו עמדה? מי קובע בעצם מה לגיטימי להניח בסביבת העבודה ומה לא? ואם זו ״עמדה״, אז להניח בלשכת ראש העיר תמונה של בני משפחתך, גם זו ״עמדה״ אישית התומכת במשפחות סטרייטיות? אם רק היית עוצרת לחשוב לרגע, היית מבינה כמה החלטתך ותגובתך שגויות מיסודן. זו החלטה אומללה, ואני קורא לך לבטל את קביעתך לאלתר. או שתהיה הוראה תהיה גורפת לכל עובדי העירייה – כולל ראש העיר עצמה, להסיר לאלתר כל חפץ אישי משולחן וסביבת העבודה, או שיינתן אישור מיידי לספרנית להחזיר את דגל הגאווה לשולחנה.

כמו כן, אפנה ליו״ר ועד העובדים וליועצת המשפטית של עיריית חיפה על מנת לבדוק את המקרה ואת ההחלטה השגויה, הפוגעת בחופש הפרט של העובדת.

כתיבת תגובה

Back to top button
נגישות
Close
Close