עיריית נהריה הורתה לפקחים לתת יותר דוחות באזור מקומות הבילוי. התושבים תוקפים: “במקום שהעירייה תשקיע בלמצוא פתרונות למצוקה, היא מענישה אותנו וממלאת את הקופות ולמה?”

עיריית נהריה יצאה בהכרזה כי הורתה לפקחים להגביר את הפיקוח ומתן הדוחות באזורים בהם יש מצוקת חניה גדולה - בכל אזורי הבילוי בעיר. הבעיה: מצד אחד מדובר באכיפת החוק, מצד שני לפי תושבים רבים העירייה מענישה את תושבי העיר עצמה, מבלי למצוא פתרונות למצוקת החניה הקשה הקיימת. ואם לא די - העונש גם מושת על התיירים בעונה היחידה, בה העיר נהריה יכולה ליהנות מטפטוף של תיירות. וכך הודיעה העירייה: "בעקבות תלונות תושבים ועלייה במספר המבקרים במוקדי הבילוי ברחבי העיר, מגבירה מחלקת הפיקוח את האכיפה על חניות בניגוד לחוק במהלך כל ימות השבוע. דוחות יינתנו לנהגים שיחנו על מדרכות, על אי תנועה, על מעברי חצייה ויחסמו כניסות לבתי מגורים או מעברי חירום של כוחות ההצלה". סלי, תושבת העיר ברגום טוענת: "כל לילה באופן קבוע אין איפה להחנות והברירה היחידה זה על המדרכה, כי אם לא אנחנו פשוט נישן באוטו עד הבוקר, או עד שמישהו יצא לעבודה ויפנה חנייה. אז זה לא העיקר לתת דוחות! צריך לפתור את עניין החניות בדחיפות".  

תושבת העיר אחרת, נוגה גם תוהה ושואלת את העירייה: “תגידו, סתם אנשים חונים ככה כי בא להם? במקום לתת דוחות חניה ולהראות את הכוח שלכם, תיצרו מקומות חנייה חדשים. יום שישי אני רוצה לצאת לפאב בנהריה – לא שיש יותר מדי מקומות בילוי בעיר – אני מחפשת חניה בחניון החדש ליד קאנטרי נהריה, כמובן שלא מצאתי ולו חניה אחת! אחרי המון סיבובים מתישים בעיר למציאת חניה, התייאשתי וחניתי בחנייה הביתית שלי. וגם שם הסתבכתי במציאת חניה. אז דוחות זה לא פיתרון”.

ניוזים- רשת אתרי החדשות המקומיות של ישראל, מכבדת את זכויות היוצרים ועושה את כל המאמצים לאיתור בעלי הזכויות של היצירות הכלולות בכל הכתבות שלנו ברשת. במידה ומצאתם יצירה שאת/ה בעלי הזכויות עליה ואתם מעוניינים להוריד אותה מהכתבה או להוסיף לה קרדיט, אנא פנו אלינו בטלפון/ ווטסאפ: 0522818000 או שלחו למייל: .mnewzim@gmail.com

כתיבת תגובה

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.

Back to top button
נגישות