המבצע המרגש של שוטרי חיפה כדי להגשים חלום לשני ילדים חולים מנהריה וממשגב המאושפזים ברמב”ם

ניידת המשאלות של משטרת ישראל ערכה הבוקר הפתעה מיוחדת ל2 ילדים, כאשר שוטרי תחנת חיפה הפתיעו את איתמר ויניב במרכז הרפואי רמב"ם ולקחו אותם ליום משטרתי גדוש בחוויות. היום המרגש החל בזכות שיתוף פעולה של שוטרי תחנת חיפה עם עמותת חיים, כאשר נציגי העמותה סיפרו לשוטרי תחנת חיפה, על כך שחלומם של הילדים זה להיות שוטרים. כאמור, משאלתם של הילדים הפכה למציאות, כאשר כל שוטרי התחנה, ויחידות נוספות במחוז חוף נרתמו למשימה וערכו לכבודם יום מיוחד.

כבר בתחילת היום הוענקו לאיתמר ויניב מדי שוטר והם נסע בניידת משטרה מבצעית אל השיטור הימי בחיפה, תוך שהם מפעילים אורות מהבהבים, את מערכת הכריזה ונותנים הוראות לשוטרים ברשת הקשר.

איתמר ויניב הפליגו מנמל חיפה בספינת השיטור הימי ומשם המשיכו לתחנת חיפה, שם נערך טקס בנוכחות שוטרי וקציני התחנה בו הוענקו לאיתמר ויניב תעודות שוטר על ידי סגל הפיקוד.

איתמר ויניב הצטרפו לצוות יס”מ והוצגו להם אופנועי המשטרה, יחידות פרשים וכלבנים, הם סייעו לחוקרי המז”פ בשימוש באמצעי זיהוי ויחד עם כלב משטרתי סייע לחבלנים לטפל בחפץ חשוד.

מסעם המרגש של איתמר ויניב בתחנת המשטרה הסתיים בקבלת תשורות מפיקוד התחנה.

איתמר ויניב התרגשו מאוד והשוטרים התרגשו יחד איתם, הם חיבקו את השוטרים, הודו להם ואמרו כי זה היה יום מרגש במיוחד עבורם.

  ניוזים- רשת אתרי החדשות המקומיות של ישראל, מכבדת את זכויות היוצרים ועושה את כל המאמצים לאיתור בעלי הזכויות של היצירות הכלולות בכל הכתבות שלנו ברשת. במידה ומצאתם יצירה שאת/ה בעלי הזכויות עליה ואתם מעוניינים להוריד אותה מהכתבה או להוסיף לה קרדיט, אנא פנו אלינו בטלפון/ ווטסאפ: 0522818000 או שלחו למייל: .mnewzim@gmail.com

  כתיבת תגובה

  עוד ניוזים בשבילך

  כתיבת תגובה

  האימייל לא יוצג באתר.

  Back to top button
  נגישות