שוב חסימות והבערת צמיגים בצומת ק. אתא. מח”ש בהודעה מיוחדת: “נלקחו צילומי האבטחה מזירת הירי ונעשה שיחזור”

שוב הפגנות, הבערת צמיגים וחסימת צירי התנועה המרכזיים לקריות - בראשם צומת קריית אתא. המשטרה צפתה כי יהיו הפגנות אחרי הלוויתו של סלומון טקה ז"ל שהובא למנוחות בצהריים, עם זאת היה צפוי כי היום ימנעו חסימת הצירים. אנשי איחוד הצלה נמצאים בכל הצירים ומגישים סיוע וטיפול רפואי לנהגים ששוב נאלצים לעמוד בחום, ללא מים ובמצוקה. לפני זמן קצר, מח"ש החוקרת את אירוע הריגתו של הצעיר טקה, הוציאה הודעה בה היא משתפת בהליכי החקירה שנעשים בימים אלו ומגלה, שכבר נעשה שיחזור בזירה של המקרה וכמו כן, נלקחו צילומים ממצלמות אבטחה שנמצאו במקום. כך מסרו ממח"ש לגבי החקירה המתקיימת: "ביום ראשון בשעות הערב, עם קבלת הדיווח הראשוני על המקרה, הגיעו חוקרי מח"ש לזירה והחלו לבצע פעולות חקירה משמעותיות. במהלך הלילה נעצר קצין המשטרה היורה (שלא היה בתפקיד בזמן התרחשות האירוע) ומאז בוצעו פעולות חקירה רבות. הקצין נחקר באזהרה וגם היום נמשכת חקירתו. ביומיים האחרונים נגבו עדויות של עדי ראייה שהיו באזור, בוצעו שחזורים בזירה ונתפסו ראיות נוספות, לרבות בדיקה של מצלמות אבטחה רלוונטיות.
צוות החקירה עומד בקשר רצוף עם בני משפחת המנוח, ונציגי מח״ש מעדכנים אותם לגבי מצב החקירה, ככל שניתן בשלב זה. השוטר החשוד מצוי בימים אלה בחלופת מעצר בפיקוח מלא והדוק, וחקירתו תימשך ככל שיידרש.

“החקירה מלווה מראשיתה על ידי פרקליט של מח”ש, והיא מתנהלת תחת פיקוח הדוק של הנהלת מח”ש.
בשלב זה מוטל עדיין צו איסור פרסום על החקירה, לפי בקשת מח”ש, במטרה למנוע פגיעה בחקירה כתוצאה מפרסומים שונים. הצו עודנו בתוקף נוכח פעולות חקירה חשובות שעדיין נדרשות, וטרם הסתיימו, לרבות איתור של עדים נוספים. בשלב זה לא נוכל לפרסם פרטים נוספים על ממצאי החקירה על מנת שלא לפגוע בה.
מח״ש תמשיך לנהל את החקירה בצורה יסודית ומקיפה, במטרה להגיע לחקר האמת על בסיס העובדות והראיות, ובהתעלם מרעשי רקע ומפרסומים שגויים בעיקר ברשתות החברתיות אשר אינם משקפים את העובדות. אנו ערים לצורך הציבורי לפרסם מידע מוסמך וכך אכן נפעל בהתאם להתקדמות החקירה”.

  ניוזים- רשת אתרי החדשות המקומיות של ישראל, מכבדת את זכויות היוצרים ועושה את כל המאמצים לאיתור בעלי הזכויות של היצירות הכלולות בכל הכתבות שלנו ברשת. במידה ומצאתם יצירה שאת/ה בעלי הזכויות עליה ואתם מעוניינים להוריד אותה מהכתבה או להוסיף לה קרדיט, אנא פנו אלינו בטלפון/ ווטסאפ: 0522818000 או שלחו למייל: .mnewzim@gmail.com

  כתיבת תגובה

  כתיבת תגובה

  האימייל לא יוצג באתר.

  Back to top button
  נגישות