צפו: דרמה וחסימת כבישים ראשיים בכל הקריות. נהגים שנחסמו בכביש 22 חשו ברע, רבים נזקקו לטיפול

https://youtu.be/dfjBfJvJyWo
ההפגנות של אנשי העדה האתיופית ולא רק הם, בעקבות הריגתו של הצעיר בן ה-18 מקריית חיים, סולומון טקה ז"ל מירי של שוטר שלא בתפקיד, הולכות ומסלימות. כבישים רבים בקריית חיים, עוקף קריות, כביש 22 ובצירי התנועה המרכזיים מחיפה לקריות בכל הכיוונים, חסומים לתנועה עקב הפגנות שהולכות ומסלימות והגיעו לכדי הבערת צמיגים באמצע צירי התנועה הראשיים והפגנות. כונני איחוד הצלה מדווחים על נהגים רבים, שנתקעו בכביש 22 מבלי יכולת לנסוע במשך זמן רב, שחשו ברע בשל התייבשות. כונני איחוד הצלה מטפלים בשעות אלו בעשרות נהגים שחשו ברע.

כרגע המשטרה מוציאה הוראות לגבי צירי התנועה שנסגרו והוראות הבאות לנהגים:

נחסם לתנועה: שדרות ההסתדרות בקריית חיים לתנועה בקטע שבין צומת קריית חיים ( צומת הצריף) לצומת קרית אתא. לבאים מכיוון דרום, התנועה בצומת הצריף מופנית לכיוון כביש 781.
רחוב בן צבי בקרית חיים  נחסם לתנועה לכיוון שדרות ההסתדרות בעקבות המחאה המתקיימת במקום.
לידיעת ציבור הנהגים ייתכנו אף שיבושי תנועה בציר אחי אילת ובצירים הסמוכים. בנוסף, כביש 22 באזור מחלף קרית אתא נסגר ל 2 הכיוונים.
לבאים למחלף מכיוון צפון ודרום, התנועה מופנית לכיוון קרית אתא.
לנוסעים בכביש 75 במחלף ידין, התנועה מופנית לכיוון יגור.
כביש 4 לדרום – צומת הקריון נחסם, התנועה מופנית לכביש 79 – מחלף ביאליק.
ציבור הנהגים מתבקש להשתמש בדרכים חלופיות ולהישמע להנחיות  ולהכוונות התנועה.
צילום וסרטון ראשי באדיבות: יבגני זרובינסקי

קרדיט צילום: רשת הפייסבוק
ניוזים- רשת אתרי החדשות המקומיות של ישראל, מכבדת את זכויות היוצרים ועושה את כל המאמצים לאיתור בעלי הזכויות של היצירות הכלולות בכל הכתבות שלנו ברשת. במידה ומצאתם יצירה שאת/ה בעלי הזכויות עליה ואתם מעוניינים להוריד אותה מהכתבה או להוסיף לה קרדיט, אנא פנו אלינו בטלפון/ ווטסאפ: 0522818000 או שלחו למייל: .mnewzim@gmail.com

כתיבת תגובה

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.

Back to top button
נגישות