שריפה פרצה בדירה ברב קומות ברחוב הגליל בחיפה, לוחמי אש במקום

ארבעה צוותי לוחמי אש מתחנת חיפה בראשות רשף משה לוי פועלים בשריפה שפרצה בדירת מגורים ברחוב הגליל בשכונת נוה שאנן בחיפה. על פי הדיווח מדובר במבנה רב קומות כאשר הדירה בה פרצה השריפה ממוקמת בקומה השביעית מתוך תשע עשרה.  

מדוברות כבאות מחוז חוף נמסר: “במבנה המוגדר כרב קומות פרצה שריפה באחד מחדרי הדירה הממוקמת בקומה השביעית. מערכת מתיזי המים האוטומטית המותקנת במבנה נכנסה לפעולה ובודדה את הבעירה. לוחמי האש השיגו שליטה באירוע – מבצעים פעולות לכיבוי סופי ושחרור עשן”.

עוד הוסיפו: “שוב הוכחה יעילותן של מערכות גילוי וכיבוי אוטומטיות שבכוחן לספק התראה ואף לתחום כמו במקרה זה את הבעירה. כבאות והצלה לישראל שבים ומזכירים לציבור ובמיוחד לדיירי בתים משותפים בהם מותקנות מערכות מתקדמות בדבר הצורך לתחזקן באופן שוטף”.

ניוזים- רשת אתרי החדשות המקומיות של ישראל, מכבדת את זכויות היוצרים ועושה את כל המאמצים לאיתור בעלי הזכויות של היצירות הכלולות בכל הכתבות שלנו ברשת. במידה ומצאתם יצירה שאת/ה בעלי הזכויות עליה ואתם מעוניינים להוריד אותה מהכתבה או להוסיף לה קרדיט, אנא פנו אלינו בטלפון/ ווטסאפ: 0522818000 או שלחו למייל: .mnewzim@gmail.com

כתיבת תגובה

עוד ניוזים בשבילך

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.

Back to top button
נגישות