מסיבת מתגייסים עירונית לשמיניסטים בקרית אתא

מאות בני נוער, מסיימי כיתות י"ב, מבתי הספר התיכוניים בעיר, הגיעו לערב המתגייסים שנערך בחטיבה העליונה "רוגוזין" ביוזמת עיריית קרית אתא ובשיתוף מרכז הנוער העירוני. הערב נפתח בפאנל מרתק בנושא גיוס שבו השתתפו בני הנוער יחד עם הופעה של הסטנדאפיסט חן מזרחי, ונמשך עם מסיבה לתוך הלילה עם די ג'יי התאומים. בני הנוער המתגייסים קיבלו במתנה תרמיל גב ענק, וערכת גיוס אישית מתנת עיריית קרית אתא.

ראש העירייה יעקב פרץ בירך את המתגייסים ואיחל להם הצלחה בהמשך דרכם. “בעשייה העירונית קיימים דברים הגלויים לעיני כל שניתן לראות את התפתחותם: כבישים חדשים, תשתיות, מבני ציבור, פארקים וגני משחקים. אך בתהליך הפיכתה של קרית אתא לעיר מובילה המדגישה את המצוינות, קיימים תהליכים הנמשכים זמן ואינם ניתנים לתחושה פיזית – מגמת השיפור המתמשכת במערכת החינוך העירונית, ואחוז המתגייסים לשירות איכותי בצה”ל. בשני הפרמטרים הנ”ל אנו עומדים בשורה אחת עם הערים המובילות בישראל”.

  ניוזים- רשת אתרי החדשות המקומיות של ישראל, מכבדת את זכויות היוצרים ועושה את כל המאמצים לאיתור בעלי הזכויות של היצירות הכלולות בכל הכתבות שלנו ברשת. במידה ומצאתם יצירה שאת/ה בעלי הזכויות עליה ואתם מעוניינים להוריד אותה מהכתבה או להוסיף לה קרדיט, אנא פנו אלינו בטלפון/ ווטסאפ: 0522818000 או שלחו למייל: .mnewzim@gmail.com

  כתיבת תגובה

  כתיבת תגובה

  האימייל לא יוצג באתר.

  Back to top button
  נגישות
  Close
  Close