נשר מצדיעה לנוער המתנדב

"אות הנוער המתנדב" הוענק השבוע,  ל-36 בני ובנות נוער מהעיר נשר, על הצטיינותם בהתנדבות ותרומה לקהילה בשנת הלימודים תשע"ט. הטקס נערך באשכול הפיס בנשר, במעמד ראש העיר רועי לוי, סגניו, חברי מועצת העיר,  גורמים בכירים במינהל חברה ונוער - משרד החינוך במחוז חיפה, מנהלי בתי ספר, הורים, תלמידים ונציגי מועצות התלמידים והנוער בעיר. במסגרת האירוע הוענק למועצות הנוער בעיר גם "אישור תקינות המועצה" מטעם משרד החינוך. בין בני הנוער הזוכים: נערות ונערים המתנדבים במסגרות הבאות: מועצת התלמידים והנוער העירונית, מד"צים– נוער לתת, בתנועת הצופים– שבט נשרים, בני עקיבא, במתנ"ס, במד"א ובמשטרה וכן במסגרת פעילויות מנהיגות בקריית החינוך. הטקס אורגן על ידי עיריית נשר, יחידת הנוער העירונית, בראשותו של מנהל היחידה, אור מורדו, ומועצת התלמידים והנוער העירונית. בתוך כך, ובמסגרת פעילויות ההוקרה לבני הנוער וביוזמת יחידת הנוער העירונית, קושטו השבוע רחובותיה של  העיר נשר בשלטי חוצות –עיגולדים, ובהם תמונותיהם של בני הנוער המתנדבים.  
אות הנוער המתנדב בנשר. צילום עיריית נשר

רועי לוי, ראש העיר, אמר בטקס: “אני נרגש לברך את בני הנוער לרגל קבלת אות הנוער המתנדב. מדובר במסורת ארוכת שנים בעיר, לקחת את הנוער של נשר להרים אותו על נס, לתת לכם בני הנוער את ההוקרה, את המעט שאנחנו יכולים, עבורכם. אנחנו עושים זאת, כי אנו מאמינים שהערכים שאתם, בני הנוער, מבטאים, הם הערכים שצריכים ללוות את העיר שלנו ואת הקהילה שלנו”.

אור מורדו, מנהל יחידת הנוער העירונית: “רבים מקטרים על הנוער הישראלי ושואל איפה קולו?  קולו נשמע כאן. הם קוראים לייצוגיות ומנהיגות, ובעשייתם מהווים שאיפה למצוינות, להובלה ערכית כי הם רוצים לבנות מציאות אחרת. שמח כי אנו ממשיכים את מסורת “אות הנוער המתנדב” להוקרת הנוער בנשר המהווים את חוד החנית של הנוער הישראלי. לשמחתי גם עבודתם הקשה של מועצות התלמידים באו לידי ביטוי בקבלת אישור תקינות לכל המועצות בעיר. אנו גאים בהם – יישר כוח! תודה רבה לכל השותפים לקיום הנוער ויחידת הנוער”.

מטר פישר, יו”ר מועצת התלמידים והנוער העירונית: “טקס אות הנוער המתנדב הוא במטרה להעצים את הנוער המתנדב בעיר ולפתח את התרומה והנתינה בעיר נשר. אני קורא לבני הנוער להמשיך ולתרום מעצמם האחר, מתוך אמונה בערכים שהם מייצגים ועם אהבת חינם. אני קורא למערכת החינוך בנשר להמשיך את החינוך לערכים בכל השכבות, לתת מקום לחינוך הבלתי פורמלי, לעודד למעורבות ולתת מעטפת תומכת למתנדבים הצעירים.״

ניוזים- רשת אתרי החדשות המקומיות של ישראל, מכבדת את זכויות היוצרים ועושה את כל המאמצים לאיתור בעלי הזכויות של היצירות הכלולות בכל הכתבות שלנו ברשת. במידה ומצאתם יצירה שאת/ה בעלי הזכויות עליה ואתם מעוניינים להוריד אותה מהכתבה או להוסיף לה קרדיט, אנא פנו אלינו בטלפון/ ווטסאפ: 0522818000 או שלחו למייל: .mnewzim@gmail.com

כתיבת תגובה

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.

Back to top button
נגישות
Close
Close