תושב הקריות חשב שזה רעיון טוב להצית בל”ג בעומר לא פחות מניידת משטרה

במהלך פעילות משטרתית אמש באזור הקריות נכנסו צוות השוטרים לטפל באירוע באחד הבתים בקרית ביאליק, כאשר בצאתם הבחינו כי ניידת המשטרה עולה באש בחלקה הקדמי תחת מכסה המנוע. בתום בחינה מקצועית של הרכב הוברר כי מדובר ככל הנראה בהצתה ולפיכך נפתחה חקירה, במסגרתה נבחנו ממצאים בזירה שחשפו את זהות החשוד בביצוע העבירה .  

לפני זמן קצר עצרו השוטרים את החשוד לחקירה, תושב קרית ביאליק בן 20 וככל שיידרש חקירתית יובא מחר לדיון בבימ”ש השלום קריות, בבקשה להאריך את מעצרו.

במשטרה מגדירים את האירוע חציית קו אדום ורואים בחומרה כל ניסיון פגיעה בשוטרים ובמערכת אכיפת החוק, בפרט כאשר מדובר בחשד להצתה המסכנת את בטחון הציבור כולו.

“נוסף על סיכון הציבור, חמורה עוד יותר הפגיעה בכלי מבצעי הנועד לסייע לשוטרים בשמירה על שלום הציבור וביטחונו”, ציינו, “ולפיכך נפעל ביתר שאת למיצוי מלוא חומרת הדין עמו”.

ניוזים- רשת אתרי החדשות המקומיות של ישראל, מכבדת את זכויות היוצרים ועושה את כל המאמצים לאיתור בעלי הזכויות של היצירות הכלולות בכל הכתבות שלנו ברשת. במידה ומצאתם יצירה שאת/ה בעלי הזכויות עליה ואתם מעוניינים להוריד אותה מהכתבה או להוסיף לה קרדיט, אנא פנו אלינו בטלפון/ ווטסאפ: 0522818000 או שלחו למייל: .mnewzim@gmail.com

כתיבת תגובה

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.

Back to top button
נגישות