אירועי ל”ג בעומר עברו בשלום. לוחמי האש בכוחות מתוגברים עד שישי

משך כל שעות הערב והלילה פעלו צוותים רבים של לוחמי האש בכל תחומי המחוז להבטיח את שלום החוגגים במדורות ל''ג בעומר. עבודת הכנה מקדימה בשיתוף הרשויות המקומיות בה הוגדרו האזורים המיועדים להדלקת המדורות וצו נציב הכבאות אשר קבע התניות מיוחדות לאור תחזית מזג האוויר הביאו לירידה משמעותית בכמות המדורות ובהיקפן.

בסך הכל לא נרשמו ארועים חריגים כתוצאה מהדלקת המדורות, ולוחמי האש פעלו בשעות הלילה וכך גם כעת לכיבוי סופי של מדורות. בהנחיית מפקד המחוז טפסר אריה רגב תמשך עד ליום שישי (כולל) הפריסה המתוגברת של הכוחות, הן לצורך המשך כיבוי מדורות נטושות והן לאור תחזית מזג האוויר השרבי. “תנאי מזג אויר שכאלה בשילוב צמחיה רבה תוצאה של החורף ברוך המשקעים הם נתון שמחובתנו לקחת בחשבון ולהיערך בצורה מיטבית לקראתו”.

אירוע חריג שלא על רקע המדורות נרשם סמוך לשעה 03:00 לפנות בוקר ברחוב לוחמי הגטאות בשכונת צור שלום בקריית ביאליק עת צוות כיבוי בראשות להב גילי סיסו שעסק בפעילות שוטפת בגזרה נקרא לכיבוי ניידת משטרה אשר עלתה באש.

 

צילום: כבאות מחוז חוף

ניוזים- רשת אתרי החדשות המקומיות של ישראל, מכבדת את זכויות היוצרים ועושה את כל המאמצים לאיתור בעלי הזכויות של היצירות הכלולות בכל הכתבות שלנו ברשת. במידה ומצאתם יצירה שאת/ה בעלי הזכויות עליה ואתם מעוניינים להוריד אותה מהכתבה או להוסיף לה קרדיט, אנא פנו אלינו בטלפון/ ווטסאפ: 0522818000 או שלחו למייל: .mnewzim@gmail.com

כתיבת תגובה

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.

Back to top button
נגישות