עיריית חיפה שללה מ”דור כימיקלים” את הרישיון להעברת חומ”ס בצנרת התת קרקעית, עד לבחינת ממצאי דליפת הגז

ראש העיר חיפה, עינת קליש רותם, הודיעה בהתאם לסמכותה כראש רשות הרישוי, על ביטול ההיתר הזמני שניתן לחברת דור כימיקלים לשינוע חומרים מסוכנים בצנרות התת קרקעיות. עיריית חיפה ממשיכה ובוחנת את העובדות ועמדות גורמי הרישוי שהוצגו במהלך השימוע.

יו”ר איגוד ערים לאיכות הסביבה מפרץ חיפה, עו”ד שרית גולן שטיינברג,  הגיבה על ההחלטה ואמרה: “האיגוד מברך על שלילת רישיון העסק לכלל הצנרות של מפעל דור כימיקלים לאור דליפת הגז החמורה שזיהינו ביום שבת האחרון באזור המפרץ. אנחנו שמחים שננקטים כל האמצעים לשמירה על בטחון התושבים ואנו מאמינים כי המפעלים יבינו שרשלנות שעלולה להוביל לפגיעה באזרחים תענה בחומרה הנדרשת. אנו באיגוד מאמינים בשיתוף פעולה של כלל הגופים הרגולטוריים ובאיגום סמכויות על מנת להילחם מלחמה חסרת פשרות בסיכונים הנשקפים מהמפעלים הפטרוכימיים שבמפרץ חיפה . האיגוד ימשיך לעקוב אחר הנתונים הסביבתיים במפרץ חיפה ולוודא שהתעשייה עומדת בתקנים הקבועים בחוק ועובדת בהתאם לנהלים”.

ניוזים- רשת אתרי החדשות המקומיות של ישראל, מכבדת את זכויות היוצרים ועושה את כל המאמצים לאיתור בעלי הזכויות של היצירות הכלולות בכל הכתבות שלנו ברשת. במידה ומצאתם יצירה שאת/ה בעלי הזכויות עליה ואתם מעוניינים להוריד אותה מהכתבה או להוסיף לה קרדיט, אנא פנו אלינו בטלפון/ ווטסאפ: 0522818000 או שלחו למייל: .mnewzim@gmail.com

כתיבת תגובה

עוד ניוזים בשבילך

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.

Back to top button
נגישות