צפו: תרגיל נרחב של המשטרה וכל גופי ההצלה שדימה התרסקות מטוס בחיפה

https://youtu.be/mPu5GoZSSo0
משטרת ישראל יחד עם כלל גופי החירום בהם לוחמי האש וההצלה בחיפה, סיימה היום תרגיל מבצעי מורכב המדמה התרסקות מטוס סמוך לשדה התעופה בחיפה, לשם חיזוק המכונות והכשירות המבצעית של כלל הגופים למען שלום הציבור ובטחונו.
בתוך כך, משטרת ישראל בשת"פ רשות חירום לאומית, רש"ת, עירית חיפה וכלל גורמי החירום וההצלה, ערכה תרגיל המדמה אירוע רב נפגעים הכולל שריפה, דליפת חומרים מסוכנים ועוד, על מנת לשפר את המוכנות המבצעית של מרחבי משטרת ישראל במתן מענה מבצעי, טקטי משולב להתמודדות עם תרחיש חירום אזרחי בשדה התעופה בחיפה.

במהלך התרגיל, המשותף לכלל גופי החירום וההצלה הפועלים לצד המשטרה, ביניהם כיבוי אש, מד"א, אחוד הצלה, זק"א ופקע"ר, תורגלו מהלכי הפיקוד והשליטה של משטרת ישראל, תוך הפעלת כוחות רבים לשמירה על הסדר הציבורי, הסדרי התנועה, שלום הציבור וביטחונו, ושולבו הפעלת כוחות  בזירות השונות ובתרחישים ייחודיים. בנוסף, שולבה לראשונה פעילות של מסוק משטרתי במשימת כיבוי אש.
מדובר בתרגיל שהנו חלק מתכנית אימונים שנתית הפועלת בכלל מחוזות משטרת ישראל על פי לוח זמנים וגרף אימונים סדור. בתום התרגיל נפתחו מחדש כלל הצירים לתנועה בטוחה.
צילומים: תיעוד מד"א, דוברות המשטרה

ניוזים- רשת אתרי החדשות המקומיות של ישראל, מכבדת את זכויות היוצרים ועושה את כל המאמצים לאיתור בעלי הזכויות של היצירות הכלולות בכל הכתבות שלנו ברשת. במידה ומצאתם יצירה שאת/ה בעלי הזכויות עליה ואתם מעוניינים להוריד אותה מהכתבה או להוסיף לה קרדיט, אנא פנו אלינו בטלפון/ ווטסאפ: 0522818000 או שלחו למייל: .mnewzim@gmail.com

כתיבת תגובה

עוד ניוזים בשבילך

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.

Back to top button
נגישות