לוחמי אש מתחנה אזורית חיפה פועלים בשריפה בקרית חיים. מהמקום חולץ חתול ללא פגע

שריפה פרצה בדירה בקריית חיים מערבית, שלמרבה המזל הייתה ריקה מאדם. שלושה צוותי לוחמי אש בראשות רשף ברק סילם השיגו שליטה על האש

שלושה צוותי לוחמי אש בראשות רשף ברק סילם פועלים כעת בשריפה אשר פרצה בדירת מגורים ברחוב טרומן בקרית חיים מערבית. על פי הדיווח הדירה בה פרצה השריפה ממוקמת בקומה הרביעית והעליונה במבנה. לוחמי האש פרצו את דלת הדירה, חדרו פנימה, איתרו את מוקד הבעירה והשיגו שליטה באירוע. בסריקות שערכו הצוותים במקום נמצא כי הדירה ריקה מאדם. חתול שהיה בדירה חולץ ללא פגע. חוקר דליקות מטעם רשות הכבאות בדרכו למקום.

חוקר הדליקות מטעם רשות הכבאות רשף יוסי דבח קבע בתום בחינת הממצאים כי כשל חשמלי הוא שגרם לפרוץ השריפה. דיווח מהיר למוקד תחנת הכיבוי ותגובה מהירה של לוחמי האש בלמו את קצב התפשטות השריפה, הביאו לשליטה מהירה באירוע ונזק מצומצם.

בעלת הדירה נטלי היא עולה חדשה, ואינה שולטת היטב בשפה העברית. היא יצאה את ביתה לזמן קצר ומששבה הביתה וראתה את רכבי הכיבוי וההמולה בחזית המבנה, שעטה במעלה המדרגות כאשר שאלה אחת בפיה – מה שלום החתול האהוב שלה.

לוחמי האש הרגיעו אותה והפגישו אותה עם חיית המחמד שהצילו ונטלי – הודתה להם עמוקות ולא הסתירה את התרגשותה.

 

 

צילום: אילוסטרציה

ניוזים- רשת אתרי החדשות המקומיות של ישראל, מכבדת את זכויות היוצרים ועושה את כל המאמצים לאיתור בעלי הזכויות של היצירות הכלולות בכל הכתבות שלנו ברשת. במידה ומצאתם יצירה שאת/ה בעלי הזכויות עליה ואתם מעוניינים להוריד אותה מהכתבה או להוסיף לה קרדיט, אנא פנו אלינו בטלפון/ ווטסאפ: 0522818000 או שלחו למייל: .mnewzim@gmail.com

כתיבת תגובה

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.

Back to top button
נגישות
Close
Close