צפו: מרגש – סהר בן השמונה, שאמו הפכה לצמח והוא על רצף האוטיסטי, חלם להיות שוטר. אז השוטרים וראש עיריית ק. ביאליק העניקו לו יום שלא ישכח

https://youtu.be/SJUcc8wtOe8
שוטרי מחוז חוף הגשימו חלום לסהר גורן, ילד בן 8 מקריית ביאליק שעבר דברים קשים במהלך חייו, וערכו לו יום מיוחד במשטרת ישראל. את יום הגשמת המשאלה יזמו שוטרי זבולון יחד עם ראש העיר קריית ביאליק, אלי דוקורסקי שפגש את סהר ושמע על החלום שלו.
שוטרי תחנת זבולון ארגנו אתמול אירוע מרגש לרגל ביקורו של סהר גורן ילד בן 8 שעבר מספר טרגדיות בחייו הקצרים, ותמיד התלהב מעבודת המשטרה ורצה להיות שוטר ליום אחד.
סהר, ילד מיוחד, חייכן ומתוק על רצף האוטיסטי חווה טראומה קשה כשאמו נפגעה באורח אנוש מתאונה לפני מספר שנים והפכה לצמח. הקשר בין הילד לשוטרים החל בעקבות הכרותה של שוטרת ממחוז חוף, אשר נחשפה לילד המקסים ולסיפור חייו המורכב. וכמו כן, פגישה של ראש העיר קריית ביאליק אלי דוקורסקי עם סהר ומשפחתו.
שוטרי תחנת זבולון ושוטרים נוספים ממחוז חוף ארגנו לילד יום חוויתי ואתמול בבוקר הגיעה ניידת המשאלות של משטרת ישראל לאסוף את הילד מבית ספרו וכשהגיעה הניידת לתחנת המשטרה פגש הילד את שוטרי התחנה, לוחמי היס"מ, הפרשים, הכלבנים, חוקרי הזיהוי פלילי, התנועה חבלנים, שוטרי השיטור הימי.

במהלך הביקור נפגש הילד גם פיקוד תחנת משטרת זבולון ונהנה מתשורה שהוענקה לו על ידי המפקדים.
אלי דוקורסקי, ראש עיריית קריית ביאליק שנכח ביום המרגש סיפר על החוויה שעברה על סהר וגם על השוטרים וכל הנוכחים שהתרגשו: “אני אסיר תודה למשטרת ישראל, שהגשימה את משאלתו של סער גורן, בן ה-8, תלמיד על רצף האוטיזם הלומד בכיתה ב’ בבית הספר ״קדימה״, שכל כך רוצה להיות שוטר.
הבוקר הגיעה לבית הספר ניידת המשאלות המשטרתית (ממטה הארצי). הענקנו לסער מדי שוטר ודרגות מפקח. משם נסע לתחנת זבולון. בחצר התחנה הוכנה עבורו תצוגה של יס”מ, פרשים, כלבנים, חבלה, זיהוי פלילי, רחפן, ואיחוד הצלה. לאחר ארוחת צהריים, הצטרף סער לשייט של השיטור הימי. סער, שאימו נפצעה קשה מאוד בתאונת דרכים לפני מספר שנים ונשארה צמח, היה מאושר”.

ניוזים- רשת אתרי החדשות המקומיות של ישראל, מכבדת את זכויות היוצרים ועושה את כל המאמצים לאיתור בעלי הזכויות של היצירות הכלולות בכל הכתבות שלנו ברשת. במידה ומצאתם יצירה שאת/ה בעלי הזכויות עליה ואתם מעוניינים להוריד אותה מהכתבה או להוסיף לה קרדיט, אנא פנו אלינו בטלפון/ ווטסאפ: 0522818000 או שלחו למייל: .mnewzim@gmail.com

כתיבת תגובה

עוד ניוזים בשבילך

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.

Back to top button
נגישות