צפו: בתום חקירה סמויה נתפסו 2 תושבי חיפה שניסו לשחד סוהר בכלא קישון כדי להחדיר סמים לכלא

https://youtu.be/Z8OsEpKaiFM
פיצוח סוכן של ימ״ר דרור של שירות בתי הסוהר הביא למעצרם של חשודים בניסיון לשחד סוהר ולהבריח סמים לבית המעצר ״קישון״ לפני כחודש וחצי פנה עצור בבית המעצר ״קישון״ לסוהר והציע לו שוחד על סך כמה אלפי שקלים בתמורה להכנסת סמים לתוך בית המעצר. הסוהר פנה למפקדיו והם יצרו קשר עם בלשי ימ״ר דרור של שירות בתי הסוהר. הסוהר גויס, הוכשר והופעל כסוכן. במהלך ההפעלה תיווך העצור לסוהר - סוכן קשר עם אדם נוסף מחוץ לבית המעצר. הסוכן הביא להביא להפללתם של שני חשודים בגין סחר בסמים וניסיון לשחד סוהר.

בתחילת השבוע התבצעה עיסקה בין הסוכן לבין בלדר במהלכה הועברו סמים במטרה להבריחם לתוך בית המעצר.
סג״ד ג. מפקד ימ״ר דרור של שירות בתי הסוהר דיבר על מורכבות הפעלת סוכן בתוך בית הסוהר והדגיש כי: ״שגרת עבודת הסוהרים חושפת אותם מדי יום לסכנות ואיומים מצד גורמים עבריינים. בלשי וסוכני היחידה פועלים בנחישות למניעת פשיעה מתוך ולתוך בתי הסוהר״.

ניוזים- רשת אתרי החדשות המקומיות של ישראל, מכבדת את זכויות היוצרים ועושה את כל המאמצים לאיתור בעלי הזכויות של היצירות הכלולות בכל הכתבות שלנו ברשת. במידה ומצאתם יצירה שאת/ה בעלי הזכויות עליה ואתם מעוניינים להוריד אותה מהכתבה או להוסיף לה קרדיט, אנא פנו אלינו בטלפון/ ווטסאפ: 0522818000 או שלחו למייל: .mnewzim@gmail.com

כתיבת תגובה

עוד ניוזים בשבילך

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.

Back to top button
נגישות