תושבים בנווה שאנן ובמרכז הכרמל התעוררו וגילו שבלילה הפקחים נשלחו לתת להם דוחות ברחובות עם מצוקת חנייה גדולה. “מה עשינו לעירייה?”

ראש עיריית חיפה הבטיחה לתושבים שהיא תחנך אותם והיא תרגיל אותם שאי אפשר לחנות יותר בחינם בחיפה, ואי אפשר לשנע את עצמם כל הזמן ברכבים פרטיים. בישיבת המועצה לפני כחודש היא הסבירה כי מדיניות מתן הדוחות תלך ותתעצם בכדי להביא את התושבים לבחור תחבורה ציבורית. אלא שמה יעשו התושבים שכבר ברשותם רכב פרטי? את זה תהו תושבים בנווה שאנן ואף במרכז הכרמל שבימים אלו התעוררו בבקרים וגילו שפקחי עיריית חיפה עובדים גם בלילה. רבים מהם התעוררו לדוחות חניה על שמשות רכביהם בסך 500 שקל. וכל זאת ברחובות שיש בהם מצוקת חנייה חריפה. כך מספר אחד התושבים המתגורר ברחוב אילת בנווה שאנן: "39 שנה אני גרה ברחוב אילת. נולדתי גדלתי ועדיין אני כאן עם 5 ילדים. שנים שברחוב הזה החניה כמעט בלתי אפשרית, ובכל זאת מסתדרים. כולם ברחוב יודעים להתחשב אחד בשני, בשני צידי המדרכה חונים תוך התחשבות באחר בידיעה ברורה שמדובר בהרבה דיירים ברחוב אחד קטן. ככה כבר שנים על גבי שנים.  ופתאום היום בשעת הערב המאוחרת מגיע פקח מהעירייה ונותן דו"חות לכל הרחוב, כל רכב 500 שקל!
ככה פתאום. אחרי 40 שנה ( לפחות) ביום אחד בלי אזהרות, בלי שלטים, בלי למצמץ עושים עלינו קופה מכובדת בפחות מ-10 דקות! 

“אין פה חנויות ברחוב ולא מועדונים ולא סופרמרקט. כל מי שחונה פה גר פה ברחוב ולא בשום מקום אחר!! 
עירייה יקרה מה אני אמורה לעשות עם 5 ילדים ברכב? ללכת איתם מרחוב אחר ברגל??? איך אמורה לסחוב תינוקות וילדים קטנים? מה קרה שהתעוררתם אחרי 40 שנה? כל הדיירים מסתדרים ומתחשבים ופתאום הכל משתנה? 500 שח?!?!? לא הגיוני!! לא מקובל !!!אתם רוצים שנפסיק לחנות – תמצאו לנו אלטרנטיבה!! ולא תשובה של פקח -‘זה לא מעניין אותי! אנחנו משלמים די והותר ארנונה ( כמעט הכי גבוהה בארץ!!) כדי שיהיה לנו מינימום של נוחות. כן מינימום!”.
כפי שניתן לראות בתמונה, אותו דבר גילו תושבים גם בכרמל כשהם לפחות קיבלו קנסות של 250 שקל “בלבד” כשהקנס ניתן אחרי השעה 20.00.

ניוזים- רשת אתרי החדשות המקומיות של ישראל, מכבדת את זכויות היוצרים ועושה את כל המאמצים לאיתור בעלי הזכויות של היצירות הכלולות בכל הכתבות שלנו ברשת. במידה ומצאתם יצירה שאת/ה בעלי הזכויות עליה ואתם מעוניינים להוריד אותה מהכתבה או להוסיף לה קרדיט, אנא פנו אלינו בטלפון/ ווטסאפ: 0522818000 או שלחו למייל: .mnewzim@gmail.com

כתיבת תגובה

עוד ניוזים בשבילך

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.

Back to top button
נגישות