שווה להיות סטודנט בנשר

עיריית נשר תעניק השנה מלגות ליותר מ-500 סטודנטים וסטודנטיות תושבי העיר, בסכום כולל של מעל ל-1.1 מיליון שקלים. מלגות העירייה נועדו לסייע לסטודנטים לרכוש השכלה גבוהה והן פרי שיתוף פעולה עם גורמים נוספים, ביניהם: מפעל הפיס, קרן אייסף, ופרויקט פר"ח.

ראש העירייה, רועי לוי, אמר השבוע: "בחרנו להציב את החינוך וההשכלה בראש סדר העדיפויות העירוני. לראייתנו, כל סטודנט וסטודנטית הינם עולם ומלואו, עם חלומות ושאיפות. הסטודנטים מהווים את אחת מאבני היסוד החשובות ביותר לעתיד המדינה ככלל והעיר נשר בפרט".

בדברי ברכתו לציבור הסטודנטים בעיר, אמר לוי: “אנו מעניקים לכם את המלגה כדי שתסייע לכם לצמוח ולפרוח, כי ההצלחה שלכם היא ההצלחה שלנו. אנו מגויסים לתת לכם את הכלים להצליח כדי שתצאו משערי האקדמיה, תפרסו כנפיים ותגלו שאפילו השמיים הם לא גבול עבורכם. לכן, זוהי זכות גדולה עבורנו לסייע לכם ולהעניק לכם מדי שנה מלגת לימודים. אנו מאחלים לכם שתהיה לכם המשך שנה של עשייה והצלחה, תנופה והנאה בכל מעשיכם, שנה מלאה בעניין אינטלקטואלי, ידע ותובנות שיעשירו את עולמכם”.

מעיריית נשר נמסר כי חלוקת מלגות לסטודנטים לשנת תשע”ט תתאפשר במשרדי העירייה החל ממחר, יום ג’, 30.04.19 ולאורך כל חודש מאי. חלוקת המלגות תתבצע בשעות פעילות העירייה.

 

צילום: עיריית נשר

ניוזים- רשת אתרי החדשות המקומיות של ישראל, מכבדת את זכויות היוצרים ועושה את כל המאמצים לאיתור בעלי הזכויות של היצירות הכלולות בכל הכתבות שלנו ברשת. במידה ומצאתם יצירה שאת/ה בעלי הזכויות עליה ואתם מעוניינים להוריד אותה מהכתבה או להוסיף לה קרדיט, אנא פנו אלינו בטלפון/ ווטסאפ: 0522818000 או שלחו למייל: .mnewzim@gmail.com

כתיבת תגובה

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.

Back to top button
נגישות
Close
Close