דרמה בשריפה ברח’ העמקים בקריית ביאליק: האש אחזה בדיירת, שסירבה לאפשר ללוחמי האש להיכנס ולחלץ אותה

דרמה לפני זמן קצר בשריפה שהתפתחה בדירה ברחוב העמקים בקריית ביאליק. לוחמי  האש בראשות רשף ברק סילם הוזעקו לשריפה בדירה ברחוב העמקים בקרית ביאליק. בהגיעם זיהו עשן הבוקע מדירה בקומה השנייה מתוך שלוש במבנה. לצוותים נאמר על ידי השכנים במקום כי יש אשה בדירה, אך דלת הדירה הייתה נעולה והאישה סרבה לפתוח את הדלת ללוחמי האש. לוחמי האש נאלצו לפרוץ את הדלת, חדרו פנימה וזיהו אשה בשנות הארבעים לחייה כשהאש אוחזת בבגדיה והדירה אפופת עשן. האישה נאבקה בכבאים, וסירבה כי יכבו את האש שאחזה בו או יחלצו אותה. אחד מלוחמי האש אחז באישה בחוזקה, כיבה אותה באמצעות שמיכה ומילט אותה אל מחוץ לדירה. שאר הכח כיבה את האש בדירה ופעל לשחרור העשן.  

האישה הועברה לטיפול אנשי מד”א ובמקביל מנסים לאתר את בני משפחתה ועוד גורמים שיהיו מעורבים במקרה הדרמטי, שהודות לתושיית צוות לוחמי האש הסתיים בשלום.

עתה חוקר שריפות של שירותי הכבאות בודק האם האש הוצתה במכוון או התפתחה מכשל אחר.

ניוזים- רשת אתרי החדשות המקומיות של ישראל, מכבדת את זכויות היוצרים ועושה את כל המאמצים לאיתור בעלי הזכויות של היצירות הכלולות בכל הכתבות שלנו ברשת. במידה ומצאתם יצירה שאת/ה בעלי הזכויות עליה ואתם מעוניינים להוריד אותה מהכתבה או להוסיף לה קרדיט, אנא פנו אלינו בטלפון/ ווטסאפ: 0522818000 או שלחו למייל: .mnewzim@gmail.com

כתיבת תגובה

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.

Back to top button
נגישות