האם עיריית חיפה עומדת לסגור רחובות בהדר בימי שבת, בשל ההסכם עם החרדים?

אחד מההסכמים הקואליציוניים שהביאו לבחירתה של עינת קליש רותם לראשות העיר חיפה - בוא ללא ספק ההסכם עם החרדים בראשם מי שקיבל סגנות ראש עיר בתשלום, מיכי אלפר. עד עתה אף אחד לא יודע מה ולמה הסכימה קליש רותם בכדי שהחרדים יתמכו בה למועמדות לראשות העיר - אלא שרק לאחרונה תושבים גילו שבאחד מאירועי פסח שבו יוקרנו סרטים, תהיה הקרנה בבית אבא חוש רק לנערות ונשים- כלומר הפרדה מגדרית.  

ואתמול תושבים בהדר גילו מחסומים שהוצבו על מדרכות ברחובות הרצל וסוקולוב עליהם כתוב 0כפי שנראה בתמונה): "אין כניסה בשבתות וחגים".

התושבים פנו לעירייה וביקשו לדעת האם מעתה רחובות מסוימים בהדר יחסמו, כמו שקיים בירושלים, בני ברק ועוד ישובים עם ריכוז אוכלוסייה חרדית – ותוהים: "האם הולכים להיסגר לנו רחובות כאן בהדר?".

לא התקבלה תגובת עיריית חיפה עדיין.

ניוזים- רשת אתרי החדשות המקומיות של ישראל, מכבדת את זכויות היוצרים ועושה את כל המאמצים לאיתור בעלי הזכויות של היצירות הכלולות בכל הכתבות שלנו ברשת. במידה ומצאתם יצירה שאת/ה בעלי הזכויות עליה ואתם מעוניינים להוריד אותה מהכתבה או להוסיף לה קרדיט, אנא פנו אלינו בטלפון/ ווטסאפ: 0522818000 או שלחו למייל: .mnewzim@gmail.com

כתיבת תגובה

עוד ניוזים בשבילך

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.

Back to top button
נגישות